Stowarzyszenie „Zdrowie” i Zespół Szkół Medycznych zaprasza na Targi Zdrowia

I Targi Zdrowia to spotkanie  dla otwartych ludzi w każdym wieku, którzy są ciekawi otaczającego ich świata oraz siebie, którzy chcą poznawać i dociekać prawdy, odkrywać swoje wewnętrzne możliwości i doświadczać zmiany w drodze do pozytywnego zdrowia  fizycznego, emocjonalnego  i duchowego.

To pierwsza w naszym mieście   prezentacja holistycznego  podejścia do zdrowia!

Program  I Targów Zdrowia podzielony jest na trzy główne  bloki tematyczne począwszy
od najmłodszych odbiorców do osób dorosłych. W tych przenikających się obszarach,
w dniu  20 maja 2016  roku w Brzegu  na terenie Zespołu Szkół Medycznych  przy
ul. Ofiar Katynia  25
 podczas pierwszej edycji  Targów Zdrowia odbędą się spotkania, wykłady, warsztaty i prezentacje na temat  wielu ciekawych pomysłów na zdrowie.

Dzieci zapraszamy na spotkanie z pszczelarzami, zajęcia z elementami biblioterapii  oraz badania wad postawy wykonywane przez zaprzyjaźnionych specjalistów z Opolskiego Centrum Rehabilitacji w Korfantowie.

Młodzież będzie mogła uczestniczyć w wykładach „Rola pszczół w środowisku i ich wpływ na produkcję żywności”, „Częste mycie skraca życie?” i warsztatach „Woda to podstawa. Zdrowe aspekty nawadniania organizmu”

Wszystkich zainteresowanych tematyką zapraszamy na wykłady pod hasłem „Mikroorganizmy – wróg czy przyjaciel człowieka? „Podziemia żywienia”, panel dyskusyjny pod hasłem  „Prawdy i mity na temat medycyny alternatywnej” poruszającej m. in. podejście do naturalnych metod leczenia i zapobiegania chorobom  Jerzego Zięby oraz gotowania
z energią – czyli Kuchnia Pięciu Przemian .

Dodatkowo proponujemy  aktywny udział w zajęciach Nordic Walking, Jumping Flog, masażu miodem i gorącymi kamieniami, które  aktywują naturalny  proces samoleczenia.

Naszymi gośćmi,  oraz prowadzącymi warsztaty będą m.in. dr Agata Cezarii – fizjolog żywienia , prof. dr hab. inż.  Adam Roman – pracownik Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, mgr inż. Michał Morelowski – licencjonowany doradca ProBiotechnologii.

Zapraszamy również na stoiska naszych lokalnych przedsiębiorców,  produkujących
i oferujących do sprzedaży  produkty spożywcze w skali mikro. Pyszne smakołyki produkowane w najbliższych okolicach  pozwolą państwu podjąć decyzję o możliwości zakupu zdrowych produktów.

Jednym słowem zapraszamy na wspaniałą wymianę zdrowej wiedzy,  pysznych kontaktów
i energetycznych możliwości !!!!

Zapowiada się naprawdę bardzo energetyczny  piątek.

 

Wydrukuj stronę