Z nagrodami i prezentami za uczestnictwo wyjechały z Brzegu dzieci biorące udział w   Wojewódzkich Prezentacjach Tanecznych ,,Kwintet 2011”.

15 listopada br. na scenie Brzeskiego Centrum Kultury odbyły się Wojewódzkie Prezentacje Taneczne dla Dzieci i Młodzieży ,,Kwintet 2011”. Powyższa impreza ma już swoją kilkuletnią tradycję. Na pomysł zorganizowania wojewódzkich prezentacji wpadły dzieci z samorządu dziecięcego brzeskiego domu dziecka w 2002 roku. Nad organizacją czuwali wychowawcy Agnieszka Czupiał, Anna Gala oraz dyrektor Barbara Maciocha

Na scenie zaprezentowali się młodzi tancerze ze Strzegowa, Skorogoszczy, Głogówka, Tarnowa Opolskiego i Brzegu. Poziom występów był wysoki, dlatego też profesjonalne jury miało dużo pracy by wyłonić zwycięzców. 1 miejsce zajęły zespoły taneczne z Brzegu, 2 miejsce ze Strzegowa, 3 miejsce z Głogówka. Gościnnie na scenie BCK wystąpił zespół ,,Euforia’’ oraz zespół taneczny z BCK. Po występach na wszystkie dzieci czekała bardzo miła niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku i prezentu dla każdego uczestnika. Zorganizowanie imprezy nie byłoby możliwe gdyby nie hojność sponsorów oraz wsparcie jakie udzieliło BCK i Coco Dance Center.

Wszystkim, którzy przyczynili się do sfinalizowania imprezy, organizatorzy dziękują.

Agnieszka Czupiał
Wychowawca Z.P.O.W.,,Szansa’’ w Brzegu

Wydrukuj stronę