Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu informuje, iż w ramach kontynuacji projektu „Partnerstwo Bez Barier” dofinansuje Pracodawcom wyposażenia nowych stanowisk pracy oraz bezrobotnym koszty uruchomienia własnej działalności gospodarczej.

Do udziału w projekcie zapraszamy bezrobotnych znajdujący się w szczególnej sytuacji na rynku pracy (m. in. osoby długotrwale bezrobotne, w wieku powyżej 50 roku życia, bez doświadczenia zawodowego, bez kwalifikacji zawodowych, w wieku do 30 roku życia ). Planowany budżet projektu wynosi 1 mln zł, a faktyczna kwota dofinansowania będzie znana po otrzymaniu decyzji finansowej z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Zapraszamy lokalnych Pracodawców oraz bezrobotnych do składania wniosków w terminie do 6 grudnia 2013r.

Dyrektor Powiatowego

Urzędu Pracy