Nowy wydział komunikacji

 

Usprawnienie rejestracji pojazdów i wydawanie praw jazdy, to główne powody przenosin wydziału z budynku przy ulicy Robotniczej 12, na Wyszyńskiego 23. Przebudowa sali bankietowej byłego internatu na dużą salę obsługi klientów jest już na ukończeniu. Lokal będzie przejrzysty i ogólnodostępny, tzw. „open space”, czyli w formie otwartego biura.

Inwestycja warta 1,2 mln złotych obejmowała nie tylko modernizację sali głównej, ale również min.  przebudowę instalacji nawiewno – wywiewnej, klimatyzacji, wydzielenie nowych pomieszczeń za pomocą szklanych modułów, remontu pomieszczeń przynależnych (toalety, toaleta dla osób niepełnosprawnych, pomieszczenie socjalne, wydzielone pomieszczenie dla banku), jak również budowę podjazdu dla osób niepełnosprawnych od strony parkingu. W ramach zadania powstało także archiwum dla Wydziału Komunikacji naszego starostwa.

Teraz po zakończeniu prac budowlanych będziemy doposażać biura. W połowie roku całe zadanie ma zostać zakończone. Przenosiny wydziału na Wyszyńskiego zaplanowano w okresie wakacyjnym. O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować.

 

Wydrukuj stronę