Uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Grodkowie wywalczyli  tytuł Mistrza Województwa w piłce nożnej.

Po raz kolejny Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Grodkowie był organizatorem Mistrzostw Województwa w Piłce Nożnej Chłopców, ale po raz pierwszy zawody te odbyły się na nowo powstałym boisku wielofunkcyjnym – 19 06.2013r. W imprezie wzięły udział drużyny reprezentujące Ośrodki Szkolno-Wychowawcze i Zespoły Szkół Specjalnych  z : Kędzierzyna- Koźla, Nysy, Brzegu, Kluczborka, Głubczyc  i Grodkowa . Oficjalnej ceremonii otwarcia dokonała Dyrektor Ośrodka mgr Elżbieta Galus oraz Wicestarosta Powiatu Brzeskiego Ryszard Jończyk. Po zaciętej walce w rzutach karnych Grodków pokonał drużynę z Kluczborka uzyskując wynik 3-2. Zwycięską drużynę gospodarzy reprezentowali : Łukasz Lachman, Dawid  Mucharski, Robert  Muszyński, Radosław  Gazda, Bronisław Bar, Patryk  Żydczyk , Przemysław Chrzanowski.

Grzegorz Kaczanowski