Otrzymanie nagrody jubileuszowej to z pewnością jeden z najprzyjemniejszych momentów życia zawodowego. Oprócz gratyfikacji finansowej jest to również forma podziękowania pracownikowi za wieloletnią pracę, docenienie jego zaangażowania i profesjonalizmu.
W ubiegły wtorek (12 kwietnia) Starosta Powiatu Brzeskiego Maciej Stefański spotkał się z czterema jubilatkami, które oprócz nagrody finansowej odebrały również z jego rąk kwiaty oraz pamiątkowe dyplomy.
Każda z nagrodzonych kobiet ma za sobą inną liczbę przepracowanych lat. Różnią je również obowiązki, które na co dzień wykonują w brzeskim starostwie. 45-lecie pracy obchodziła Józefa Surzyn z Wydziału Finansowo-Budżetowego, 40-lecie Elżbieta Wojtas z Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności, 25-lecie Iwona Wasilewska-Didyk z Biura Rady Powiatu, a 20-lecie Agnieszka Piestrak z Wydziału Finansowo-Budżetowego. Starosta podziękował wszystkim jubilatkom za zaangażowanie i rzetelną pracę, życząc im przy tym sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

K.Ł.

Wydrukuj stronę