Zostań Wielkim Rozświetlaczem Brzegu i wygraj wycieczkę do fabryki czekolady. Już 7 grudnia br., podczas 5. Świątecznej Iluminacji Brzegu, miasto rozbłyśnie 40 tysiącami kolorowych światełek, symbolizującymi 40 tysięcy mieszkańców.

Uroczystego rozpalenia dokona zwycięzca konkursu na „Wielkiego Rozświetlacza Brzegu 2013”, który startuje właśnie dziś i potrwa aż do 24 listopada br. Szczegóły wielkiej zabawy organizowanej po raz piąty przez Mondelez Polska, dostępne są na stronie www.wielkirozswietlacz.pl.

Zwycięzca konkursu, który już od kilku lat cieszy się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców miasta, oprócz niezwykłego tytułu „Wielkiego Rozświetlacza Brzegu 2013”, otrzyma przywilej włączenia Świątecznej Iluminacji oraz bilet do słodkiego świata jednej z fabryk Mondelez Polska w Skarbimierzu. Rozpalenie 40 tysięcy światełek będzie jak co roku punktem kulminacyjnym grudniowej zabawy, przygotowanej specjalnie dla mieszkańców Brzegu i okolic.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie osoby, które tak jak my z radością oczekują na tę magiczną chwilę rozpalenia światełek. Już 7 grudnia ulica Długa zmieni się w najbardziej świąteczne miejsce w Brzegu – mówi Joanna Matryba, specjalista ds. komunikacji w Mondelez Polska.

 

Zasady są proste. Wystarczy wysłać maila na adres: zostan@wielkirozswietlacz.pl lub SMS o treści WR.imięnazwisko.odpowiedź na numer 71466 (koszt 1,23 zł
z VAT) i odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego to TY masz zostać Wielkim Rozświetlaczem Brzegu?”. Spośród wszystkich odpowiedzi nadesłanych w terminie od 11 do 24 listopada 2013, organizatorzy wybiorą najciekawszą i najbardziej oryginalną argumentację, a jej autora nagrodzą niezwykłym tytułem, słodkim koszem upominków, a także biletem do fabryki czekolady w Skarbimierzu.

Tegoroczna Świąteczna Iluminacja rozpocznie się 7 grudnia br., w sobotę, o godzinie 14.00 przy siedzibie Brzeskiego Centrum Kultury. Głównym inicjatorem pomysłu jest Mondelez Polska Production, wiodąca firma branży spożywczej w Polsce, właściciel między innym dwóch fabryk zlokalizowanych w Skarbimierzu koło Brzegu (woj. opolskie). Partnerami wydarzenia są Starostwo Powiatowe oraz Urząd Miasta Brzeg.

W programie jak zwykle wiele konkursów, atrakcji rodzinnych i słodkich degustacji. Organizatorzy zapowiadają, że w tym roku będzie szczególnie mroźno i zimowo, a to za sprawą lodowej krainy, w jaką zmieni się Plac Polonii Amerykańskiej. Nie zabraknie oczywiście prezentów oraz wielkiego tortu urodzinowego z 5 świeczkami, do których dmuchania zaproszeni zostaną wszyscy mieszkańcy Brzegu i okolic. Udział w wydarzeniu zapowiedzieli już: Burmistrz Brzegu – Wojciech Huczyński, Starosta Powiatu Brzeskiego – Maciej Stefański, a także Dyrektorzy Fabryk Mondelez Polska ze Skarbimierza.

Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Brzegu i okolic do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Więcej szczegółów dostępnych jest na: www.swiatecznailuminacja.pl.

Wydrukuj stronę