Życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego pragnę złożyć Wam wszystkim serdeczne życzenia i wyrazy uznania za wysiłek oraz zaangażowanie w wypełnianiu ważnej roli społecznej na rzecz drugiego człowieka. Życzę Wam niesłabnącego entuzjazmu, wiary w drugiego człowieka, siły w codziennej pracy oraz satysfakcji z niesienia pomocy innym. Bo to Wy znajdujecie się na pierwszej linii frontu w walce z biedą i wykluczeniem. To Wy dziś dzielnie stawiacie czoła epidemii koronawirusa, to Wy spotykacie się z ludzką krzywdą i bezradnością. Życzę, aby nigdy nie zabrakło Wam energii, ciepła empatii i wytrwałości.

Z okazji Święta, składam wszystkim Pracownikom naszych dps-ów, domów dziecka i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie podziękowania i wyrazy uznania za wysiłek oraz poświęcenie. Życzę, aby każdy dzień Państwa pracy z podopiecznymi przyniósł poczucie zadowolenia i satysfakcji oraz był inspiracją do coraz lepszych działań na rzecz potrzebujących.

Starosta Powiatu Brzeskiego

Jacek Monkiewicz