„Żyć zdrowo” to kolejne zadanie współfinansowane przez Powiat Brzeski, a realizowane przez Brzeskie Stowarzyszenie Chorych na SM i Warsztaty Terapii Zajęciowej przy BSSM w Brzegu.
Zadanie składa się z czterech odsłon. Pierwsze spotkanie poświęcone zostało zdrowemu żywieniu i cukrzycy. Swoją wiedzą w tym temacie podzielili się, zaproszeni do współpracy, przedstawiciele Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków, koło nr 2 w Brzegu.
Drugie spotkanie – które odbędzie się we wrześniu – poświęcone będzie sprawom onkologicznym i promocji zdrowia. Trzecie – październikowe – dotyczyć będzie rehabilitacji, a czwarte – listopadowe – zdrowia psychicznego i wsparcia terapeutycznego.
Na spotkania prowadzone przez specjalistów zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Brzeskiego.
Więcej o akcji „Żyj zdrowo” dowiedzieć się można na stronie internetowej Warsztatów Terapii Zajęciowej w Brzegu www.wtz-bssm-brzeg.pl

Magdalena Kłoda
Kierownik WTZ Brzeg