Władze Powiatu podziękowały pracownikom domu pomocy w Jędrzejowie

 

W wielu miejscach w Polsce domy pomocy społecznej znalazły się w trudnej sytuacji, a ich mieszkańcy i pracownicy często w samotności zmagali się i zmagają z epidemią COVID-19. Nie inaczej było w Waszej placówce w Jędrzejowie. We wrześniu br. niemal wszyscy pensjonariusze oraz część pracowników została zakażona koronawirusem. Ale pomimo tych przeciwności, placówka wyszła z opresji obronną ręką. Ognisko zostało wygaszone, a wirus nie przedostał się poza bramy DPS-u.

Zbliżający się Dzień Pracownika Socjalnego (21 listopada) był idealną okazją, by podziękować za pracę i zaangażowanie tej części personelu, która została w placówce. Drobne upominki i listy gratulacyjne wręczył dziś starosta brzeski Jacek Monkiewicz oraz jego zastępczyni Ewa Smolińska.

– Chcę podziękować, że razem przeszliście ten trudny czas i nadal tworzycie wspólnotę w tym domu. Siłę rodziny poznaje się po kryzysie, jak z niego wychodzi . Z wielkim szacunkiem patrzę dziś na Was i na to, czego dokonaliście. Jeszcze raz w imieniu swoim, jak również Zarządu Powiatu Brzeskiego pragnę serdecznie podziękować za tak trudną pracę – mówił podczas krótkiego spotkania starosta Monkiewicz.

Dodajmy, że dziś władze Powiatu Brzeskiego odwiedziły pozostałe placówki opiekuńcze. Na ręce dyrektorów złożono m.in. życzenia z okazji Dnia Pracownika Socjalnego.

 

Wydrukuj stronę