Radnymi do Rady Powiatu Brzeskiego w dniu 21 listopada 2010 r. zostali wybrani (w kolejności alfabetycznej):

1. BĘDKOWSKI Bogdan Aleksander z listy nr 5 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ w okręgu nr 4 (Gmina Lewin Brzeski)
  2. BORT Jan z listy nr 1 KOMITET WYBORCZY SLD w okręgu nr 3 (Gmina Grodków)
  3. CISZEWSKI Paweł z listy nr 12 KWW SMS w okręgu nr 1 (Gmina Miasto Brzeg)
  4. GIL Janusz Władysław z listy nr 1 KOMITET WYBORCZY SLD w okręgu nr 1 (Gmina Miasto Brzeg)
  5. GOLONKA Jan z listy nr 2 KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE w okręgu nr 2 (Gminy Lubsza, Olszanka i Skarbimierz)
  6. HARGOT Jacek Eligiusz z listy nr 13 KW TRZB w okręgu nr 2 (Gminy Lubsza, Olszanka i Skarbimierz)
  7. JAKUBOWSKI Klemens Rafał z listy nr 5 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ w okręgu nr 2 (Gminy Lubsza, Olszanka i Skarbimierz)
  8. JOŃCZYK Ryszard z listy nr 5 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ w okręgu nr 3 (Gmina Grodków)
  9. KACZAN Józef z listy nr 4 KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP w okręgu nr 1 (Gmina Miasto Brzeg)
  10. KOMARNICKI Tomasz Marek z listy nr 4 KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP w okręgu nr 2 (Gminy Lubsza, Olszanka i Skarbimierz)
  11. KOSTRZEWA Andrzej z listy nr 13 KW TRZB w okręgu nr 4 (Gmina Lewin Brzeski)
  12. KOWALCZYK Stanisław Józef z listy nr 14 KW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE PRAWICY w okręgu nr 1 (Gmina Miasto Brzeg)
  13. MAJEWSKI Arkadiusz Kazimierz z listy nr 14 KW SAMORZĄDOWE POROZUMIENIE PRAWICY w okręgu nr 2 (Gminy Lubsza, Olszanka i Skarbimierz)
  14. MATLOCH Jacek Ryszard z listy nr 4 KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP w okręgu nr 1 (Gmina Miasto Brzeg)
  15. MAZURKIEWICZ Henryk z listy nr 5 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ w okręgu nr 1 (Gmina Miasto Brzeg)
  16. PUSZCZEWICZ Krzysztof z listy nr 4 KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP w okręgu nr 1 (Gmina Miasto Brzeg)
  17. RZEPKOWSKI Janusz Marek z listy nr 4 KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP w okręgu nr 3 (Gmina Grodków)
  18. STEFAŃSKI Maciej Armin z listy nr 5 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ w okręgu nr 1 (Gmina Miasto Brzeg)
  19. SZUCHTA Jolanta Halina z listy nr 2 KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE w okręgu nr 3 (Gmina Grodków)
  20. WÓJCIK Jerzy Stanisław z listy nr 4 KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP w okręgu nr 4 (Gmina Lewin Brzeski)
  21. WRĘBIAK Jerzy Piotr z listy nr 5 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ w okręgu nr 1 (Gmina Miasto Brzeg)

Załaczniki do pobrania:

protokół z wyborów do Rady Powiatu Brzeskiego

zestawienie wyników głosowania i podział mandatów w okręgu nr 1 do Rady Powiatu Brzeskiego

zestawienie wyników głosowania i podział mandatów w okręgu nr 2 do Rady Powiatu Brzeskiego

zestawienie wyników głosowania i podział mandatów w okręgu nr 3 do Rady Powiatu Brzeskiego

zestawienie wyników głosowania i podział mandatów w okręgu nr 4 do Rady Powiatu Brzeskiego

protokół zbiorczych wyników głosowania na obszarze powiatu brzeskiego do Sejmiku Województwa Opolskiego