logo
Wczoraj (14.07) w siedzibie Starostwa Powiatowego w Brzegu przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 23 odbyło się robocze spotkanie z dyrektorami szkół ponadpodstawowych z powiatu brzeskiego, podczas którego omawiane były prace komisji rekrutacyjnych. Szkoły przygotowują się do weryfikacji wniosków kandydatów i ustalenia list uczniów zakwalifikowanych, które zostaną opublikowane już 22 lipca br. Potem komisje rekrutacyjne czekają czynności związane z przyjmowaniem potwierdzeń woli kandydatów. O tym, czy naprawdę uczniowie chcą uczyć się w danej szkole będzie świadczyć dostarczenie przez nich oryginalnych dokumentów – świadectw, zaświadczeń i.in. Większość już to uczyniła, a pozostałym właśnie o tym przypominamy!!!
W bieżącym roku czynności związane z naborem są bardzo rozciągnięte w czasie, ostateczne listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do wybranych klas pojawią się dopiero 2 sierpnia br.