Okolicznościowe zegarki oraz listy gratulacyjne za wzorową służbę – asp. Magdalena Bielecka oraz nadkom. Artur Łączyk zostali dziś nagrodzeni przez starostę brzeskiego Jacka Monkiewicza. W związku z pandemią COViD-19, funkcjonariusze zostali nagrodzeni w gabinecie szefa Powiatu, a nie w trakcie oficjalnych uroczystości.

– Życzę Wam, aby ta trudna i niebezpieczna praca przynosiła Wam jak najwięcej zadowolenia i motywacji. Przyjmijcie proszę podziękowania za pełną poświęcenia, ofiarną służbę na rzecz mieszkańców naszego powiatu – przekazał wyróżnionym funkcjonariuszom starosta Jacek Monkiewicz.

Okolicznościowy list gratulacyjny wraz z upominkami otrzymał także insp. Mariusz Stelnicki, Komendant Powiatowy Policji w Brzegu.

Wszystkim policjantom i pracownikom brzeskiej komendy życzymy jeszcze raz satysfakcji z wykonywanej pracy, jak również bezpiecznych powrotów ze służby. Życzymy także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.