31 lipca 2017 r. (poniedziałek), o godz. 8 00, w budynku przy ul. Robotniczej 20 w Brzegu
odbędzie się XXXII sesja Rady Powiatu Brzeskiego.

W programie podjęcie uchwał dotyczących:
– wyrażania woli współdziałania Powiatu Brzeskiego z Gminą Grodków przy wykonaniu zadania inwestycyjnego realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, Osi priorytetowej VI Zrównoważony transport na rzecz mobilności mieszkańców, działanie 6.1 Infrastruktura drogowa.
– wyrażenia woli współdziałania Powiatu Brzeskiego z Gminą Olszanka przy wykonaniu zadania inwestycyjnego realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, Osi priorytetowej VI Zrównoważony transport na rzecz mobilności mieszkańców, działanie 6.1 Infrastruktura drogowa.