jesełka

Dziś w Centrum Administracyjnym Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Brzegu, na zaproszenie dyrektor Ewy Szwed, gościł Starosta Powiatu Brzeskiego Jacek Monkiewicz. Wychowankowie placówki przywitali starostę przepięknymi Jasełkami przygotowanymi wspólnie z opiekunkami Angeliką Malinowską oraz Bogumiłą Medyk. Po występach podopieczni, pracownicy placówki oraz zaproszeni goście na czele z Bernardem Oestreicherem, który już ponad 40 lat wspiera placówkę, zasiedli przy wigilijnym stole, śpiewali wspólnie kolędy przy akompaniamencie zaprzyjaźnionego zespołu „Artist”.
Starosta Jacek Monkiewicz złożył wszystkim dzieciom, pracownikom placówki oraz gościom najserdeczniejsze świąteczne życzenia, miał również okazję spełnienia jednego maleńkiego, świątecznego życzenia dziewczynki z placówki, Magdy Pytel, która marzyła o spotkaniu ze starostą. W czasie uroczystości Magda nie odstępowała starosty na krok.