Dziś w Zespole Szkół Ekonomicznych w Brzegu odbył się uroczysty apel poświęcony świątecznej tematyce. W szkolnych uroczystościach wzięły udział m.in. Wicestarosta Powiatu Brzeskiego Ewa Smolińska, Zastępca Naczelnika Wydziału Oświaty i Sportu Alina Grochalska oraz Przewodnicząca MOZ Oświaty i Wychowania w Brzegu Alina Chęcińska.W przepięknej  scenografii oraz specjalnie przygotowanych strojach aktorzy podążali do Betlejem. Zgromadzona publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa szukających schronienia z dzieciątkiem Jezus. Niezwykły charakter jasełek przypomniał uczestnikom jak ważny jest czas Bożego Narodzenia i dlaczego tak uroczyście go obchodzimy. Na zakończenie apelu Wicestarosta Powiatu Brzeskiego Ewa Smolińska oraz Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzegu Małgorzata Mianowany-Małecka złożyli wszystkim dzieciom, pracownikom placówki oraz gościom najserdeczniejsze świąteczne życzenia.