OGŁOSZENIE O NABORZE DO KOMISJU KONKURSOWEJ

Starosta Powiatu Brzeskiego zamierzając ogłosić otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań z zakresu „Wspierania i upowszechniania kultury fizycznej”
poszukuje kandydatów przedstawicieli organizacji pozarządowych lub podmiotów wymienionych w art. 3. ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2003 r. Nr 96, poz. 873 z późn. zm.) do komisji konkursowej do opiniowania ofert konkursowych.

Nie udało się zniszczyć wszystkiego co Polskie

Szanowni czytelnicy wyobraźcie sobie, że żyjecie w 1943 r. na Wołyniu. Macie swoją pracę, swoje rodziny, i jak to w czasie wojny bywa, borykacie się z trudnościami każdego dnia. Ale dopiero 11 lipca 1942 r. w nocy, zrozumieliście co znaczy strach, zaskoczenie i przerażenie. Noc ta pokazała, że każdy sąsiad może być wrogiem, a Twoim katem może stać się mąż, brat, a nawet dziecko.

Baw się razem z nami

Od 1 stycznia 2012 r. działa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Grodkowie Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły ŚWIT, które powstało z inicjatywy nauczycieli, wychowawców i rodziców naszych uczniów. Nadrzędnym celem jego działalności jest niesienie wszechstronnej pomocy osobom niepełnosprawnym we wszystkich dziedzinach życia oraz inicjowanie działań zmierzających do zapewnienia ich godnego i bezpiecznego funkcjonowania.