Skorzystać z szansy

31 marca 2012 w Restauracji INKA w Grodkowie odbyło się podsumowanie zajęć praktycznych Kursu wypieku ciast zorganizowanego w ramach projektu „Profesjonalni w zawodzie” realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet IX Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego, realizowany w 85% z Europejskiego Funduszu Społecznego w 15% z budżetu Powiatu Brzeskiego.

Pięknieją szkoły w powiecie brzeskim

W ostatnich latach w powiecie brzeskim przeprowadzono kapitalne remonty budynków I i II Liceum Ogólnokształcącego w Brzegu, Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzegu, Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Grodkowie, Szkolnym Ośrodku Wychowawczym w Grodkowie (internat) oraz Zespole Szkół Budowlanych w Brzegu. Wartość nakładów finansowych poniesionych dotychczas na remonty to kwota około 13 milionów złotych.

Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

12 kwietnia /czwartek/ 2012 r. w Parku Wolności, przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dzięki życzliwości Dyrekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, weryfikacja zespołów, odbyła się na Stadionie Miejskim a dzieci i młodzież mogły skorzystać z szatni na stadionie.

Klasyfikacja końcowa w poszczególnych kategoriach wiekowych przedstawia się następująco: