Strona używa plików ciasteczek i podobnych technologii. Można je wyłączyć w ustawieniach przeglądarki.
Więcej informacji: Polityka prywatności serwisu WWW
INFORMATOR DLA PACJENTÓW W ZAKRESIE AMBULATORYJNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ W POWIECIE BRZESKIM
 
 
 

 

I N F O R M A T O R

DLA PACJENTÓW

W ZAKRESIE AMBULATORYJNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ

W

POWIECIE BRZESKIM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BRZEG - MARZEC 2012

całe niniejsze wydanie do pobrania w postaci pliku PDF tutaj

 

Informator zawiera wykaz świadczeniodawców w powiecie brzeskim (z ich adresami, telefonami oraz zakresem świadczeń zdrowotnych), którzy mają podpisane umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia Opolskim Oddziałem Wojewódzkim w Opolu w zakresie ambulatoryjnej opieki zdrowotnej na rok 2013.

Informacja jest aktualizowana w uzgodnieniu ze świadczeniodawcami.

Stan informacji dotyczący świadczeniodawców podano na marzec 2013r.

Informacje o zmianach lub dostrzeżonych błędach prosimy przekazywać pod adresem: Starostwo Powiatowe w Brzegu - Wydział Zdrowia, 49 - 300 Brzeg, ul. Robotnicza 20, tel. 77 444 20 44, fax. 77 444 79 03 lub e - mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Naczelnik Wydziału Zdrowia

Anna Niesłuchowska

 

 
 

1.      Grupowa Praktyka Lekarzy Rodzinnych

      ul. Chocimska 3/1a, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 411 54 03, 77 411 51 73

      Sposób rejestracji: osobiście 7:00 - 17:00 lub telefonicznie 7:30 - 17:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00

2.      Zakład Usług Medycznych „KAMMED” sp. z o. o.

      49 - 300 Brzeg, ul. Herberta 1, tel. 77 416 11 11

      49 - 318 Skarbimierz Osiedle, ul Topolowa16, tel. 77 333 00 01

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
 

3.      NZOZ Przychodnia „Trzy Kotwice” s. c.

      ul. Trzech Kotwic 6, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 444 49 03, 77 416 00 88

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie 8:00 - 18:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00

 
      Przychodnia w Łukowicach Brzeskich 92
      tel. 77 415 61 66

      poniedziałek, piątek 8:00 - 11:00

 

4.       NZOZ „MED - VITA”

      ul. Ofiar Katynia 51, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 32 15

      Sposób rejestracji: osobiście od 7:30 lub telefonicznie od 8:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek - piątek 7:30 - 18:00
 

5.      Praktyka Lekarska s. c.

      lek. med. Róża Chodara - Miklus

      lek. med. Kazimierz Aleksander Miklus

      ul. Kościuszki 52, 49 - 340 Lewin Brzeski

      tel. 77 412 75 28

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie 8:00 - 15:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00

 

6.      NZOZ „VITA” s. c.

      Janina Szponarska i Bronisław Szponarski

      Al. Wojska Polskiego 21, 49 - 340 Lewin Brzeski

      tel. 77 412 72 76

      Sposób rejestracji: osobiście od 8:00 lub telefonicznie od 8:30

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
 

7.      NZOZ „MEDYKEN” Gabinety Lekarskie

      Ewa Jarczyńska - Nimsz

      ul. Herberta 5, 49 - 300 Brzeg

      tel. 604 888 815

     

 

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

      Miejsce realizacji świadczeń:

     
      Poradnia w Czepielowicach 109, tel. 77 415 97 58

      poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00

 
      Poradnia w Mąkoszycach ul. Pocztowa 3

      tel. 77 412 21 23

      poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00
 

8.      NZOZ „OMEGA”

      49 - 351 Przylesie 48a

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

     
      Poradnia w Przylesiu, tel. 77 412 39 24

      Czas pracy poradni:

      Poniedziałek       8:00 - 15:45

      Wtorek             12:30 - 15:45

      Środa                14:30 - 18:00

      Czwartek           8:00 - 15:45

      Piątek               12:30 - 15:45

 
      Poradnia w Jankowicach Wielkich, tel. 77 415 63 12

      Czas pracy poradni:

      Wtorek              8:00 - 12:30
      Piątek                8:00 - 12:30
 
      Przychodnia Nr 1 w Lubszy

      ul. Szkolna 1c, 49 - 313 Lubsza

      tel. 77 411 85 60, 77 411 85 51

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie 8:00 - 18:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
 
      Przychodnia Nr 2 w Szydłowicach

      49-312 Szydłowice 26a

      tel. 77 412 69 82

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie 8:00 - 15:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek - piątek 8:00 - 15:00
 
      Przychodnia nr 6 w Brzegu
      ul. Chrobrego 33, 49 - 300 Brzeg
      tel.77 542 18 17, 77 444 24 35

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie 8:00 - 18:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
 

      Magiera i Gibki

      Lekarska Spółka Partnerska

      ul. Słowackiego 1, 49 - 330 Łosiów

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy ośrodka

 
     
 
 
      Ośrodek Zdrowia w Łosiowie, tel. 602 644 306

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie 8:00 - 18:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek – piątek od 8:00 - 18:00

 
      Ośrodek Zdrowia w Olszance

      Olszanka 38, tel. 602 644 365

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie 8:00 - 15:00

      poniedziałek i wtorek       8:00 - 18:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek, wtorek         8:00 - 18:00

      środa, piątek                     8:00 - 15:20

      czwartek                          8:00 - 16:00

 
      Ośrodek Zdrowia w Skorogoszczy

      ul. Opolska 27, tel. 604 426 214

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie             poniedziałek i środa 8:00 - 15:35

      czwartek i piątek 8:00 - 13:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek, wtorek, środa         7:45 - 15:20

      czwartek i piątek                       7:45 - 18:00

 
      Ośrodek Zdrowia w Czeskiej Wsi
      Czeska Wieś 3, tel. 604 425 938

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie poniedziałek - piątek 8:00 - 15:00

      Czas pracy poradni:

poniedziałek, wtorek i czwartek        7:45 - 15:20

      środa, piątek                                    7:45 - 16:00

 

      ul. Słowackiego 6, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 38 00

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie 8:00 - 18:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00
 

12. NZOZ Przychodnia Lekarska „ZDROWIE”

      ul. Szpitalna 13, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 53 51

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie 7:30 - 18:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek - piątek 07:30 - 18:00
 

      Liliana Lejkowska - Olszewska, Paweł Olszewski

      ul. Słowackiego 5, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 49 37

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy poradni

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek - piątek      7:30 - 18:00

 
      Przylesie 48 a, tel. 77 412 38 54

      Czas pracy poradni:

      Poniedziałek            12:00 - 18:00

      Wtorek                    8:00 - 14:00
      Czwartek                 8:00 - 12:00
 
 
      Czeska Wieś
      Środa                       8:00 - 11:00
 
      Joanna Tomalik, Andrzej Tomalik

      ul. Słowackiego 5, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 54 27

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie 7:30 - 17:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek - piątek   8:00 - 18:00

 

      Zofia Sidorowicz

      49 - 351 Przylesie 95 a

      tel. 77 412 39 84, 603 799 618

      Zgłoszenia wizyt domowych przyjmowane są od poniedziałku do piątku od 8:00 - 18:00

      Świadczenia pielęgniarki środowiskowej w domu pacjenta:

      poniedziałek - piątek     8:00 - 18:00

      Praca w gabinecie pielęgniarki środowiskowej w Ośrodku Zdrowia Czeska Wieś:

      codziennie                     12:00 - 14:00

 
 
 
 

1.      Niepubliczny Zakład Usług Położnictwa

      Maria Nowak

      ul. Ziemi Tarnowskiej 3, 49 - 300 Brzeg

      tel. 603 611 545, 605 067 327, 609 996 349, 661 816 919, 603 611 456

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

      Czas pracy zakładu:

      poniedziałek - piątek   8:00 - 18:00 (także w domu pacjenta)

      Zakres świadczonych usług:

      Opieka nad kobietą ciężarną, opieka nad matką w połogu i noworodkiem, opieka nad

      kobietą po ginekologicznych zabiegach operacyjnych

 

2.      NZOZ Przychodnia Lekarska „ZDROWIE”

      ul. Szpitalna 13, 49-200 Grodków

      tel. 77 415 53 51

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie 8:00 - 18:00

 

3.     Caritas Diecezji Opolskiej

      ul. Szpitalna 5a, 45 - 010 Opole
      tel. 77 453 12 41, 77 453 12 42
     

      Stacja Opieki Caritas w Grodkowie

      ul. Otmuchowska 9, 49 - 200 Grodków

      tel. 600 478 457
      Czas pracy stacji opieki: poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00

      Rodzaj świadczonych usług: świadczenia położnej w zakresie podstawowej opieki

      zdrowotnej
 

4.      NZOZ „SANMED”

      Liliana Lelkowska - Olszewska, Paweł Olszewski

      ul. Słowackiego 5, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 49 37

      Rodzaj świadczonych usług - położnictwo środowiskowe na terenie Gminy Grodków

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie - w razie potrzeby

      Joanna Tomalik, Andrzej Tomalik

      ul. Słowackiego 5, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 54 27

      Rodzaj świadczonych usług - położnictwo środowiskowe na terenie Gminy Grodków

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie - w razie potrzeby

 
 
 
 

Rodzaj świadczonych usług medycznych:

§         profilaktyczna opieka zdrowotna nad dziećmi i młodzieżą w poradni lub miejscu nauczania i wychowania

 

1.      NZOZ „Higiena Szkolna”

      Elżbieta Preis

      ul. Piastowska 36/10, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 39 26

        Miejsce świadczonych usług:

        Miasto Brzeg, Lewin Brzeski, Żłobizna: szkoły podstawowe, gimnazja,

        szkoły ponadgimnazjalne, Zespół Szkół Specjalnych w Brzegu.

 

2.      NZOZ „Pielęgniarka”

      Krystyna Zawada

      ul. Sienkiewicza 96/1, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 33 17, 600 831 941

        Miejsce świadczonych usług:

        Szkoły podstawowe w Grodkowie, Kopicach, Lipowej, Gnojnej, Gałązczycach

        Publiczne Gimnazjum nr 1 i nr 2 w Grodkowie, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy

        w Grodkowie, Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Grodkowie,

        Liceum Ogólnokształcące w Grodkowie
 

3.      „Higiena Szkolna”

      Czesława Marciniak

      ul. Orla 1, 49 - 300 Brzeg

      tel. 503 127 701

      Miejsce świadczonych usług:

        Zespół Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Brzegu;

        Gminna Szkoła Podstawowa Skarbimierz Osiedle wraz z dwoma filiami:
        w Lipkach i Łukowicach Brzeskich.
 

4.      NZOZ „MEDYKEN” Gabinety Lekarskie

      Ewa Jarczyńska - Nimsz

      ul. Herberta 5, 49 - 300 Brzeg

      tel. 604 888 815

      Miejsce świadczonych usług:

        Publiczne Gimnazjum w Kościerzycach

        Publiczna Szkoła Podstawowa w Czepielowicach

        Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mąkoszycach

 

5.      NZOZ „ARS - MED” s. c.

      ul. Szkolna 1c, 49 - 313 Lubsza

      tel. 77 411 85 60

      Miejsce świadczonych usług:

      Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lubszy
        Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrzyniu

        Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Michałowicach

 

6.      NZOZ „NOMAG - MED”

      Magiera i Gibki

      Lekarska Spółka Partnerska

      49 - 330 Łosiówul. Słowackiego 1
      tel. 77 404 73 40

      Miejsce świadczonych usług:

        Publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Łosiowie

        Publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Skorogoszczy

        Zespół Szkolno - Przedszkolny, Publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Olszance

        Publiczna Szkoła Podstawowa w Michałowie
 

7.      NZOZ „OMEGA”

      49 - 351 Przylesie 48a
      tel. 77 412 39 24

      Miejsce świadczonych usług:

      Zespół Szkolno - Przedszkolny w Jankowicach Wielkich

 

8.      NZOZ „SANMED”

      Liliana Lejkowska - Olszewska, Paweł Olszewski

      ul. Słowackiego 5, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 49 37, 608 029 985

      Miejsce świadczonych usług:

        Publiczna Szkoła Podstawowa w Kolnicy
        Publiczna Szkoła Podstawowa w Gnojnej
 

      Joanna Tomalik, Andrzej Tomalik

      ul. Słowackiego 5, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 54 27

      Miejsce świadczonych usług:

      Publiczna Szkoła Podstawowa w Gnojnej
 
      Ośrodek Zdrowia

      Jędrzejów 92, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 81 00

      Miejsce świadczonych usług:

        Publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Jędrzejowie

 
 
 
 

1.      NZOZ ”Rehabilitacja” sp. j. Barbara Błachut

      ul. Piastowska 17-19, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 411 13 71, 501 185 333

      Hospicjum domowe dla osób od 18 roku życia i opieka długoterminowa

      Sposób rejestracji:

      osobiście w przychodni poniedziałek - piątek 8:00 - 11:00, w pilnych przypadkach

      od 8:00 - 20:00
      telefonicznie codziennie 16:00 - 20:00 pod nr telefonu:
      Błachut Barbara             501 185 333

      Alicja Drzewiecka          512 248 372

      w soboty i niedziele tel. 503 157 854

      Świadczenie usług: opieka w domu pacjenta - lekarska i pielęgniarska

 
 
 
 

2.      NZOZ „HOMED”

      ul. Herberta 5, 49 - 300 Brzeg

      Tel. 609 170 123

      Rejestracja pod wskazanym numerem telefonu

      Opieka pielęgniarska długoterminowa domowa

 

3.      NZOZ „LOGOS - MED”

      Beata Wojciechowska

      ul. Popiełuszki 7, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 415 95 28

      rejestracja osobiście lub telefonicznie:

      poniedziałek – piątek 15:00 - 16:00

      Czas pracy:

      poniedziałek – piątek 15:00 - 16:00

      Opieka pielęgniarska długoterminowa domowa

4.      Caritas Diecezji Opolskiej

      ul. Szpitala 5a, 45 - 010 Opole

      tel. 77 453 12 41, 77 453 12 42

      Rodzaj świadczonych usług:

      Świadczenia pielęgniarskie, zgodnie z procesem pielęgnowania, edukację zdrowotną

      świadczeniobiorcy oraz członków jego rodzin, pomoc w rozwiązywaniu problemów

      zdrowotnych związanych z samodzielnym funkcjonowaniem w środowisku domowym,

      pomoc w pozyskiwaniu sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego niezbędnego do właściwej

      pielęgnacji.
 
      Stacja Opieki Caritas w Skorogoszczy

      ul. Ks. J. Popiełuszki 3, 49 - 345 Skorogoszcz

      tel. 77 412 16 00, 600 478 451

      Sposób rejestracji: telefonicznie od poniedziałku - piątku w godz. 8:00 - 20:00; w soboty,

      niedziele lub święta w medycznie uzasadnionych przypadkach

      Czas pracy:

      poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00

       
      Stacja Opieki Caritas w Grodkowie

      ul. Otmuchowska 9, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 50 00, 600 478 457

      Sposób rejestracji: telefonicznie od poniedziałku - piątku w godz. 8:00 - 20:00; w soboty,

      niedziele lub święta w medycznie uzasadnionych przypadkach

      Czas pracy:

      poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00

 

5.      Poradnia Opieki Paliatywnej

      ul. Otmuchowska 9, 49 - 200 Grodków (Stacja Opieki Caritas)

      tel. 696 469 825, 607 652 629, 600 478 477, 77 415 50 00

      Sposób rejestracji: osobiście w SOC lub telefonicznie w godzinach przyjęć pacjentów

      Dni i godziny wizyt u pacjentów:

      poniedziałek               16:30 - 18:00

      wtorek - czwartek      16:00 - 18:30

      Zakres świadczonych usług: poradnictwo lekarskie, uśmierzanie bólu i podstawowe

      świadczenia pielęgniarki paliatywnej.

 

6.      Zespół Domowej Opieki Hospicyjnej

      ul. Otmuchowska 9, 49 - 200 Grodków (Stacja Opieki Caritas)

      tel. 696 469 825, 607 652 629, 600 48 477, 77 415 50 00

      Sposób rejestracji: osobista w SOC lub telefonicznie całodobowo

     
 

      Czas pracy: całodobowy dostęp przez 7 dni w tygodniu

      Zakres świadczonych usług: zapobieganie i uśmierzanie bólu i innych objawów

      somatycznych, łagodzenie cierpień psychicznych, duchowych i socjalnych.

7.      NZOZ „Pielęgniarka”

      Krystyna Zawada

      ul. Sienkiewicza 96/1, 49 - 200 Grodków

      tel. 600 831 941, 77 415 33 17

      Świadczenia pielęgniarki opieki długoterminowej domowej w:

 
      DPS w Grodkowie tel. 77 415 54 02

      Rejestracja w godzinach pracy

      Czas pracy: poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00

 
      DPS w Jędrzejowie tel. 77 415 80 15

      Rejestracja w godzinach pracy

      Czas pracy: poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00

 
 
 
 

Na terenie Powiatu Brzeskiego dostępność do świadczeń medycznych w godzinach nocnych, soboty, niedziele i dni ustawowo wolne od pracy (w dni powszednie w godz.18:00 - 8:00, w soboty, niedziele i dni świąteczne w godz. 8:00 - 8:00) zabezpiecza:

 
 

                                    ul. Mossora 1                                        ul. Szpitalna 13

                                    49 - 300 Brzeg                                      49 - 200 Grodków

                                    tel. 77 444 66 12                                    tel. 77 415 52 43

 
 
 
 

      ul. Szkolna 1c, 49 - 313 Lubsza

      tel. 77 411 85 60

      poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00

2.      NZOZ „SAN - MED” s. c.

      Joanna Tomalik, Andrzej Tomalik

            ul. Szpitalna 13,49 - 200 Grodków

            tel. 77 415 52 41 - 43, 77 415 53 51, 602 520 180
                                          poniedziałek - piątek           8:00 - 18:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1. BRZESKIE CENTRUM MEDYCZNE

 

      Poradnia Chirurgii Ogólnej

      ul. Mossora 1, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 444 66 66, 77 444 65 17 i 77 444 66 12

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie od 8:00 - 12:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek, wtorek, środa, piątek           8:00 - 14:00

      czwartek                                               15:00 - 19:00

 

      Poradnia Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej

      ul. Mossora 1, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 444 66 66, 77 444 65 17 i 77 444 66 12

      Poradnia dla pacjentów po leczeniu szpitalnym do 30 dni po opuszczeniu szpitala.

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie od 8:00 - 12:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek, wtorek, środa, piątek           8:00 - 14:00

      czwartek                                               15:00 - 19:00

 

      Poradnia Endoskopowa

      ul. Mossora 1, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 444 66 13

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

      poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek           13:30 - 14:30

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek - piątek         7:00 - 14:35

 

      Poradnia Ginekologiczno - Położnicza

      ul. Mossora 1, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 444 66 07

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy poradni

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek ,wtorek, środa, piątek           8:00 - 14:00

      czwartek                                               15:00 - 19:00

 

      Poradnia Kardiologiczna

      ul. Mossora 1, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 444 65 60

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie od poniedziałku do środy 9:00 - 12:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek                  8:30 - 13:30   i   15:00 - 19:00

      wtorek, środa                8:30 - 13:30

 

      Poradnia Urologiczna

      ul. Mossora 1, 49 - 300 Brzeg

       tel. 77 444 66 66 lub 77 444 65 17

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy poradni

      Czas pracy poradni:

      środa             15:30 - 19:30
      piątek            16:00 - 20:00
 

      Rehabilitacja lecznicza

      ul. Nysańska 4 - 6, 49 - 300 Brzeg
      tel. 77 416 17 91
      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie
      Czas pracy:
      Oddział Dzienny Rehabilitacji

      poniedziałek, piątek                    10:00 - 18:00

      wtorek, środa, czwartek              7:30 - 15:00
      Dział Rehabilitacji Leczniczej:
      poniedziałek, środa, piątek           7:00 - 17:00
      wtorek, czwartek                        7:00 - 18:00
     

      Poradnia Medycyny Sportowej

      ul. Mossora 1, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 444 66 12

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy poradni

      Czas pracy poradni:

      czwartek od 12:00

 
 

2.      PORADNIA ALERGOLOGICZNA

 

      NZOZ Przychodnia Alergologiczna „ALLERGOVITA”

      ul. Trzech Kotwic 6, 49 - 300 Brzeg

      tel. 692 475 678

      Sposób rejestracji: telefonicznie
      poniedziałek           9:00 - 16:00
      wtorek                   9:00 - 16:00

      środa                   10:00 - 17:00

      czwartek              12:00 - 18:00

      sobota                  10:00 - 14:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek          9:00 - 16:00

      czwartek              12:00 - 18:00

      sobota                  10:00 - 14:00

 
 

3.      PORADNIA CHIRURGII OGÓLNEJ

 

      Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „CHIR - ORTO - MED” s. c.

      Poradnia Chirurgii Ogólnej

      ul. Trzech Kotwic 11b, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 10 08

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

      poniedziałek, wtorek, środa, piątek  7:30 - 10:00

      czwartek  12:00 - 14:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek, wtorek, środa, piątek 7:30 - 14:00

      czwartek  12:00 - 18:00

     
      NZOZ „PROMED” s. c.
      Poradnia Chirurgiczna

      ul. Szpitalna 13, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 52 41, 77 415 52 42, wew. 35

      Sposób rejestracja: osobiście lub telefonicznie

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek, wtorek, środa          14:00 - 18:00 (rejestracja od godz.13:00)

      piątek                                          8:00 - 12:00 (rejestracja od godz.  7:30)

 
 
 
 
4.PORADNIA CHIRURGII DZIECIĘCEJ
 

      NZOZ “ARS - MED” s. c.

      Przychodnia Nr 6

      ul. Chrobrego 33, 49 - 300 Brzeg

      Tel. 77 542 18 17, 77 444 24 35

      Porady i konsultacje w czwartek 15:00 - 18:00

 
 

5.      PORADNIA DERMATOLOGICZNA

 
      NZOZ „SANITAS”

      Poradnia Dermatologiczna

      ul. Trzech Kotwic 6, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 444 47 00

      Sposób rejestracji: osobiście 7:30 - 14:00 lub telefonicznie 8:00 - 10:00

      Czas pracy poradni:

 

      1) lek. Maria Ślęzak                                           2) lek. Elżbieta Machowska - Szpak

         pon., wt., czwt., pt.     8:30 - 13:00                         poniedziałek            13:00 - 17:00

         środa                       13:00 - 17:00                         wtorek - piątek         9:00 - 13:30

 
      Prywatny Gabinet Dermatologiczny

      Sławomir Kęcki

      ul. Herberta 1,49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 11 11 (rejestracja w Zakładzie Usług Medycznych „KAMMED”), 601 277 287

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie: 8:00 - 17:30

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek, wtorek       9:00 - 13:00

      środa                            14:00 - 17:30

 
 

6.      PORADNIA DIABETOLOGICZNA

 

      Specjalistyczna Internistyczno - Diabetologiczna Praktyka Lekarska

      ul. Ziemi Tarnowskiej 3, 49 - 300 Brzeg (biurowiec B, I piętro)

      tel. 508 153 828

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie 8:00 - 16:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00

 
 

7.      PORADNIA GASTROENTEROLOGICZNA

 
      Zakład Usług Medycznych „KAMMED” sp. z o. o

      ul. Ziemi Tarnowskiej 3, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 07 33

      Sposób rejestracji: codziennie osobiście lub telefonicznie 8:00 - 14:00

      Czas pracy poradni:

      wtorek 9:00 - 12:00
 
 

8.      PORADNIA GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZA

 

      Siennicki Marek „Specjalistyczna Praktyka Ginekologiczna i Endokrynologiczna”

      ul. Wolności 23/2, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 97 40

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy poradni

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek i czwartek        11:00 - 18:00

      wtorek, środa, piątek             8:00 - 14:00

 
      NZOZ „E - POL”
      Poradnia „K”

      ul. Trzech Kotwic 11b, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 47 90

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach przyjęć

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek            8:00 - 15:00

      środa                                                          16:00 - 21:00

 

      Centrum Szybkiej Diagnostyki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

      ul. Sienkiewicza 100 A, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 58 56

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy CSD NZOZ

      Czas pracy:

      poniedziałek                           7:20 - 15:00

      wtorek, środa, czwartek          7:25 - 20:00

      piątek                                    7:25 - 19:00

      Przyjęcia pacjentów w zakresie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej: ginekologia

      i położnictwo.

 
      NZOZ Przychodnia Lekarska „ZDROWIE”
      Poradnia dla Kobiet

      ul. Szpitalna 13, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 53 51

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy poradni

      Czas pracy poradni:

      wtorek, czwartek      9:00 - 12:00

      środa                      16:00 - 20:00

 
      NZOZ „PRO - SANA”

      ul. Chocimska 7, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 546 13 84, 77 411 16 02

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie             8:00 - 15:00

      Godziny pracy:

      poniedziałek - piątek  8:00 - 15:00

 
 

9.      PORADNIA GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC

 

      Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „BETA” s. c.

      ul. Herberta 3a, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 24 42

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy poradni

      poniedziałek       8:00 - 15:00

      wtorek               9:00 - 15:00
      środa                10:00 - 16:00
      czwartek           11:00 - 18:00
      piątek                8:00 - 15:00
 
 
 
 
 
 
 
      NZOZ „SANITAS”
      Poradnia Laryngologiczna

      ul. Trzech Kotwic 11b, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 83 27

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie 8:00 - 13:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek 8:00 - 14:00

      środa 8:00 - 11:00 i 15:00 - 17:00

 
      Prywatny Gabinet Laryngologiczny

      Bogdan Piotr

      ul. Boh. Monte Cassino 3a, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 86 00, 602 689 129

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

      poniedziałek, piątek           10:00 - 14:00

      wtorek, czwartek              16:00 - 20:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek, piątek           10:00 - 14:00

      wtorek, czwartek              16:00 - 20:00

 
      Praktyka Laryngologiczna

      Maria Bujak - Jędryka

      ul. Szpitalna 13, 49 - 200 Grodków

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie przez osoby upoważnione

      tel. 692 126 285

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek         15:00 - 19:00

      wtorek                 15:00 - 19:00

      piątek                   8:00 - 12:00
 
      NZOZ Przychodnia Lekarska „ZDROWIE”

      Poradnia Laryngologiczna

      ul. Szpitalna 13, 49 - 200 Grodków

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy poradni

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek, wtorek         9:00 - 12:00

      piątek                              8:00 - 12:00

 
 
 
      Gabinet Logopedyczny

      Iwona Waszczykowska

      ul. Trzech Kotwic 11b, I piętro, 49 - 300 Brzeg

      tel. 697 622 205

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach przyjęć

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek         13:00 - 18:00
      czwartek              13:00 - 17:00
 
 
 
 
 
 
 
 
      NZOZ „SANITAS” s. c.
      Poradnia Neurologiczna

      ul. Trzech Kotwic 11b, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 25 01

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

      Godziny pracy poradni:

      poniedziałek, środa, czwartek, piątek 8:00 - 13:00

      wtorek 13:00 - 17:30

 

      Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska

      Poradnia Neurologiczna

      Grażyna Pawłowska - Cetnarowska

      ul. Ziemi Tarnowskiej 3, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 444 36 33

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie:

      poniedziałek - piątek                              8:00 - 11:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek, wtorek, środa, piątek          8:00 - 15:00

      czwartek                                               8:00 - 18:00

 
      NZOZ ”MEDIUM” s. c.
      Poradnia Neurologiczna
      ul. Słowackiego 6,49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 38 00

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

      Czas pracy poradni:

      2 x w miesiącu poniedziałek 9:00 - 17:00

 
 
 
      NZOZ „SANITAS” s. c.
      Poradnia Okulistyczna

      ul. Trzech Kotwic 11b, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 36 32    

      Sposób rejestracji: osobiście 7:00 - 12:00 lub telefonicznie 10:00 - 12:00

      wnagłych przypadkach osobiście w godzinach pracy poradni

      Czas pracy poradni:

      lek. med. Helena Szpak

      poniedziałek, wtorek, środa, piątek 8:00 - 13:00

      czwartek 14:00 - 18:00

      lek. med. Małgorzata Mrowiec

      poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek 8:00 - 13:00

      środa 14:00 - 18:00
 
      Gabinet Okulistyczny

      Barbara Duber

      ul. Nysańska 4-6 pok. nr 20, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 444 50 09

      Sposób rejestracji: osobiście w pok. nr 8 lub telefonicznie:

      poniedziałek i środa               8:00 - 17:00

      wtorek, czwartek, piątek       8:00 - 14:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek i środa              12:00 - 17:00

      wtorek, czwartek, piątek       8:00 - 12:30

 
      NZOZ „PROMED” s. c.
      Poradnia Okulistyczna

      ul. Szpitalna 13, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 52 41, 77 415 52 42, wew. 28

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy poradni

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek, czwartek         16:00  - 20:00 (rejestracja od godz.15:30)

      sobota                                  8:00  - 12:00 (rejestracja od godz. 8:00)

 
 

14. PORADNIA CHIRURGII URAZOWO - ORTOPEDYCZNEJ

 

      Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „CHIR - ORTO - MED” s. c.

      Poradnia Urazowo - Ortopedyczna

      ul. Herberta 1, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 404 50 56

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie od godz. 8:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek                           8:00 - 18:00

      wtorek, czwartek i piątek        8:00 - 15:00

      środa                                     8:00 - 14:00

       
      NZOZ „PROMED” s. c.
      Poradnia Urazowo - Ortopedyczna

      ul. Szpitalna 13, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 52 41, 77 415 52 42, wew. 35

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

      Czas pracy poradni:

      czwartek                    14:00 - 18:00 (rejestracja od godz. 13:00)

      wtorek, sobota             9:00 - 13:00 (rejestracja od godz.  8:30)

 
 
 

      Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „CHIR - ORTO - MED” s. c.

      Poradnia Wad Postawy

      ul. Herberta 1, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 404 50 56

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie od 8:00

      Czas pracy poradni:

      wtorek              15:15 - 17:15

      Poradnia Preluksacyjna:

      poniedziałek      10:00 - 12:00

      środa                14:00 - 16:00

 
      NZOZ „MEDIUM” s. c.
      Poradnia Wad Postawy

      ul. Słowackiego 6, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 38 00

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie             8:00 - 18:00 

      Czas pracy poradni: 2 x w miesiącu środa                 8:00 - 14:00

 
 
 
 
 
 
 

16. OPIEKA PSYCHIATRYCZNA I LECZENIE UZALEŻNIEŃ

 

      Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „BETA” s. c.

      Poradnia Zdrowia Psychicznego

      ul Herberta 3a, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 76 12, 501 036 886

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w środy i piątki        10:00 - 12:00

      Czas pracy poradni:

      poniedziałki, piątki               8:00 - 12:00

      środa                               12:00 - 18:00

    

      Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej „BETA” s. c.

      Poradnia Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia od Alkoholu

      ul. Herberta 3a, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 76 12

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy poradni

      Czas pracy poradni:            

      poniedziałek i czwartek        12:00 - 19:00

      wtorek, środa, piątek             8:00 - 15:00

 
      Gabinet Psychiatryczny

      Jerzy P. Horzelski

      ul. Szpitalna 1, 49-300 Brzeg (Przychodnia Spółdzielni Inwalidów „Zwycięstwo”)

      tel. 77 416 80 81

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie poniedziałek - piątek 7:00 - 14:30

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek, czwartek, piątek     7:00 - 15:00

      wtorek                                      7:00 - 20:00

      środa                                        7:00 - 18:00

 
      NZOZ „SAN - MED” s. c.

      Joanna Tomalik, Andrzej Tomalik

      Poradnia Zdrowia Psychicznego

      ul. Słowackiego 5, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 54 27

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie od 13:30 - 15:00

      Czas pracy poradni:

      wtorek 15:00 - 20:00

      NZOZ „MEDIUM” s. c.
      Poradnia Zdrowia Psychicznego
      ul. Słowackiego 6, 49 - 200 Grodków
      tel. 77 415 38 00

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie 8:00 - 18:00

      Czas pracy poradni:

      dwa razy w miesiącu środa 15:00 - 18:00

 
 
 

      Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „CHIR - ORTO - MED” s. c.

      Poradnia Reumatologiczna

      ul. Chrobrego 33, 49 – 300 Brzeg

      tel. 516 722 419

      Sposób rejestracji: osobiście w dni przyjęć lub telefonicznie

     
 
 
 

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek           8:00 - 16:00

      czwartek               8:00 - 13:00
      piątek                  14:00 - 18:00
 
      NZOZ „MEDIUM” s. c.
      Poradnia Reumatologiczna
      ul. Słowackiego 6, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 38 00

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie          8:00 - 18:00

      Czas pracy poradni:                                              8:00 - 18:00

 
 
 

      Ośrodek Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej „Doni Cor” sp. z o. o.

      ul. Kamienna 4, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 444 40 52, 77 444 40 53

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

      poniedziałek - piątek         7:00 - 20:00

      sobota                              8:00 - 14:00

      Czas pracy ośrodka:

      poniedziałek - piątek         7:00 - 20:00

      sobota                              8:00 - 14:00

 

      Zakład Usług Medycznych „KAMMED” sp. z o. o.

      Poradnia Rehabilitacyjna

      ul. Ziemi Tarnowskiej 3, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 07 33

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godz. pracy gabinetu

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek - piątek 7:00 - 15:00

 
      NZOZ „SANITAS” s. c.
      Zakład Rehabilitacji

      ul. Trzech Kotwic 11b, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 25 01

      Czas pracy poradni:

      poniedziałek - piątek 8:00 - 17:00

 
      NZOZ „PROMED” s. c.
      Gabinet Fizjoterapii

      ul. Szpitalna 13, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 52 41, 77 415 52 42, wew. 23

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie 8:00 - 16:00

      Czas pracy gabinetu fizjoterapii:

      poniedziałek - piątek         8:00 - 18:00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
19. STACJA DIALIZ
 
      NZOZ „Centrum Dializa”

      ul. Mossora 1, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 36 84

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

      poniedziałek - sobota 8:00 - 17:00

      Poradnia Nefrologiczna czynna:

      poniedziałek         16:00 - 20:00

      środa, sobota          8:00 - 12:00

      Stacja Dializ czynna:

      poniedziałek, środa, piątek          6:30 - 21:00

      wtorek, czwartek, sobota           6:30 - 18:00

      Usługi: hemodializoterapia, diagnostyka i terapia chorób nerek i dróg moczowych

 
 

20.PRACOWNIA TAMOGRAFII KOMPUTEROWEJ

 
      NZOZ „DIAGNOSTYK”

      ul. Mossora 1, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 445 50 09, 77 444 50 10

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie 8:00 - 16:00

      Czas pracy pracowni:

      poniedziałek - piątek od 8:00 - 16:00

      Całodobowo - 7 dni w tygodniu pod nr tel. 601 582 640

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
STOMATOLOGIA
 

STOMATOLOGICZNA POMOC DORAŹNA

Zakład Usług Medycznych „KAMMED” sp. z o. o.

soboty, niedziele i święta - całodobowo
poniedziałek - piątek 19:00 - 7:00
zgłoszenia telefoniczne 508 259 499
 

1.      Zakład Usług Medycznych „KAMMED” sp. z o. o.

      lek. stom. Halina Kraśnikiewicz

      ul. Ziemi Tarnowskiej 3, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 07 33

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

      Czas pracy gabinetu:

      poniedziałek, czwartek, piątek         9:00 - 14:00

      wtorek, środa                               13:00 - 18:00

 

2.      Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna

      lek. stom. Teresa Chimczak

      Ortodonta

      ul. Rybacka 3, 49 - 300 Brzeg

      tel. 730 066 555

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach przyjęć

      Czas pracy gabinetu:

      poniedziałek, środa, piątek           8:00 - 15:00

      wtorek, czwartek                       13:00 - 20:00

 

3.      Grupowa Praktyka Lekarzy Stomatologów „OPTIDENT” s. c.

      ul. Młynarska 10, 49 - 300 Brzeg

 

      ul. Młynarska 10, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 28 93, 505 236 529

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

      poniedziałek - czwartek 8:00 - 12:00 i 15:00 - 18:00 oraz w piątek 8:00 - 12:00

      Czas pracy:

      poniedziałek               8:00 - 12:00       i     15:00 - 17:30

      wtorek i czwartek       8:00 - 12:00       i     15:00 - 18:00

      środa                         8:00 - 12:00       i     15:00 - 17:00

      piątek                        8:00 - 12:00

 

      ul. Młynarska 10, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416  28 93, 505 236 529

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

      poniedziałek - czwartek 8:00 - 12:00 i 15:00 - 18:00 oraz w piątek 8:00 - 12:00

      Czas pracy:

      poniedziałek                           13:30 - 17:30

      wtorek, czwartek, piątek          8:00 - 13:00

      środa                                     13:30 - 17:00

 

      3) lek. stom. Barbara Janiszewska

      ul. Sukiennice 2, 49 - 300 Brzeg

      tel. 602 694 206

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

      Czas pracy:

      poniedziałek                8:30 - 12:00

      wtorek, czwartek        14:00 - 19:00

      środa, piątek                8:30 - 12:00

 

4.      NZOZ „STOMADENT”

      ul. Trzech Kotwic 5/2, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 30 81, 607 427 708, 601 593 259

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

      Czas pracy gabinetu:

      poniedziałek - piątek 9:00 - 18:00

     

5.      Gabinet Stomatologiczny

      lek. stom. Alicja Grabowska

      ul. Kamienna 2, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 444 36 88, 512 247 913

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

      Czas pracy gabinetu:

      poniedziałek, czwartek         11:30 - 16:30

      wtorek, środa, piątek             8:30 - 13:30

           

6.      Gabinet Stomatologiczny

      lek. stom. Tadeusz Romanowicz

      specjalista protetyk

      ul. Księcia Jerzego II Piasta 2A, 49 - 300 Brzeg

      tel. 887 400 358, 77 416 92 92

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

      Czas pracy gabinetu:

      poniedziałek, środa, czwartek         7:30 - 13:30

      wtorek, piątek                              14:00 - 19:00

  

7.      Gabinet Stomatologiczny

      lek. stom. Anna Milczarek

      ul. Słowiańska 18, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 93 81

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach przyjęć pacjentów

      Czas pracy gabinetu:

      poniedziałek           8:00 - 15:00

      wtorek, środa       12:00 - 18:00

      czwartek   8:00 - 12:00
      piątek                    8:00 - 10:00

8.      Gabinet Stomatologiczny

      lek. stom. Halina Wilk

      ul. Jana Pawła II 2, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 444 51 21

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach przyjęć

      Czas pracy gabinetu:

      poniedziałek                        14:00 - 19:00

      wtorek, środa, piątek             8:30 - 13:30

      czwartek                             13:30 - 19:00

 

9.      Gabinet Stomatologiczny

      lek. stom. Dorota Szpineter

      ul. I Brygady 41, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 00 17

      Sposób rejestracja: osobiście lub telefonicznie w godzinach przyjęć

      Czas pracy gabinetu:

      poniedziałek, środa         13:00 - 18:00

      czwartek                        9:00 - 14:00
      lek. stom. Katarzyna Galas

      ul. Jerzego II Piasta 2a, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 92 92

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy gabinetu

      Czas pracy gabinetu:

      Poniedziałek      14:00 - 19:00

      Wtorek              8:00 - 13:00
      Piątek                8:00 - 13:00
 
      lek. stom. Ewa Rajtar

      ul. Poprzeczna 16, 49 - 305 Brzeg

      tel. 697 027 484, 77 404 58 40

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie:

      wtorek              16:00 - 18:00

      środa                10:00 - 12:00

      czwartek           14:00 - 16:00

      piątek               10:00 - 12:00

      Czas pracy gabinetu:

      Wtorek             15:00 - 20:00

      Środa                 9:00 - 14:00

      Czwartek          13:00 - 18:00

      piątek                9:00 - 14:00
      sobota                9:00 - 14:00 (dyżur bólowy)
     
      lek. stom. Aneta Bendzera

      ul. Trzech Kotwic 6, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 76 46

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

      Czas pracy gabinetu:

      poniedziałek, czwartek         13:00 - 18:00

      wtorek, środa, piątek             8:00 - 13:00
     
13. Polskie Centrum Zdrowia Brzeg Skarbimierz sp. z o. o.

      ul. Zamkowa 11, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 416 05 60, 888 606 101, 888 606 202

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie:

      pod nr 77 416 05 60 w godzinach 9:00 - 17:00

      pod nr 888 606 101 i 888 606 202 w godzinach 7:30 - 20:00

     

      Czas pracy poradni stomatologicznej:

      poniedziałek                       9:00 - 18:00

      środa                                 9:00 - 16:00

      piątek                              14:00 - 20:00

 

      Czas pracy poradni protetycznej:

      poniedziałek, środa              8:00 - 14:00

      wtorek                             14:00 - 20:00

 

      Czas pracy poradni ortodontycznej:

      poniedziałek, środa            14:00 - 20:00

      wtorek, piątek                    8:00 - 14:00

 
 
 
 

      Przychodnia Stomatologiczna

      ul. Łokietka 9a, 49 - 300 Brzeg

      tel. 77 412 00 08

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

      poniedziałek - piątek            9:00 - 20:00

      sobota                                 8:00 - 14:00

      Czas pracy przychodni:

      poniedziałek - piątek            9:00 - 20:00

      sobota                                 8:00 - 14:00

 
      lek. stom. Barbara Beker

      ul. Kościuszki 61, 49 - 340 Lewin Brzeski

      tel. 77 412 75 91 , 512 689 766

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy

      Czas pracy gabinetu:

      poniedziałek - piątek         8:00 - 13:00

 
      lek. stom. Zofia Jakubowska - Juraszczyk

      ul. Kościuszki 52, 49 - 340 Lewin Brzeski

      tel. 77 415 01 10

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy

      Czas prac gabinetu:

      poniedziałek, środa          8:00 - 13:00

      wtorek, czwartek           11:30 - 18:00

      piątek                            8:00 - 10:00
 
      lek. stom. Jolanta Korjat

      ul. Jaśminowa 1, 49 - 318 Skarbimierz Osiedle

      tel. 77 411 35 23, 77 402 86 70

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy

      Czas pracy gabinetu:

      Poniedziałek, środa, piątek              8:00 - 13:00

      wtorek, czwartek                          13:00 - 19:00

     

      lek. stom. Barbara Rozmus Długosz

      49 - 332 Olszanka 38A

      tel. 77 412 97 26, 77 412 96 69

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

      Czas pracy gabinetu:

      poniedziałek         13:00 - 18:00

      wtorek, środa        8:00 - 13:00

      czwartek               9:00 - 16:00
      piątek                   8:00 - 13:00
19. Gabinet Stomatologiczny
      lek. stom. Dorota Mikołajczak

      Szydłowice 26 a, 49 - 312 Szydłowice

      tel. 77 412 69 82

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy

      Czas pracy gabinetu:

      poniedziałek, wtorek, piątek         8:30 - 13:30

      środa , czwartek                        11:30 - 15:30

 
      Renata Górecka

      ul. Szkolna 1c, 49 - 313 Lubsza

      tel. 77 411 87 00, 508 367 722

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie

      Czas pracy gabinetu:

      poniedziałek, czwartek, piątek            8:00 - 13:00

      środa                                              14:00 - 18:30

 

21. NZOZ „SANMED” - Gabinet Stomatologiczny

      lek. stom. Paweł Olszewski

      ul. Słowackiego 5, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 49 37, 607 374 890

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy

      Grodków, Słowackiego 5, tel. 77 415 49 37

      Czas pracy gabinetu:
      piątek                   8:00 - 18:00
 
      Przylesie 43 A, tel. 77 412 38 54

      Czas pracy gabinetu:

      poniedziałek         12:00 - 18:00

      wtorek                  8:00 - 14:00
      czwartek               8:00 - 12:00
 
      Czeska Wieś
      Czas pracy gabinetu:
      środa                    8:00 - 11:00
 

      lek. stom. Andrzej Tomalik

      ul. Słowackiego 5, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 35 02

      Sposób rejestracji: osobiście lub telefonicznie w godzinach pracy

      Czas pracy gabinetu:

      poniedziałek       8:00 - 11:00   i  15:00 - 18:00

      wtorek              14:00 - 16:00

      środa                 9:00 - 12:30   i   15:00 - 18:00

      czwartek            8:00 - 12:00   i  15:00 - 18:00
      piątek                8:30 - 11:30   i  15:00 - 18:00
 
      lek. stom. Joanna Mędrecka - Rymarczuk

      ul. Krakowska 14/12, 49 - 200 Grodków

      tel. 77 415 33 55

      Sposób rejestracji: osobiście w godzinach przyjęć lub telefonicznie

      Czas pracy gabinetu:

      poniedziałek, środa               13:00 - 18:00

      wtorek, czwartek, piątek      10:00 - 15:00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SPIS TREŚCI
 

PODSTAWOWA OPIEKA ZDROWOTNA.. 3

1. Grupowa Praktyka Lekarzy Rodzinnych. 3

2. Zakład Usług Medycznych „KAMMED” sp. z o.o.3

3. NZOZ Przychodnia „Trzy Kotwice” s. c.3

4. NZOZ „ MED - VITA”3

5. Praktyka Lekarska s. c.3

6. NZOZ „VITA” s. c.3

7. NZOZ „MEDYKEN” Gabinety Lekarskie. 3

8. NZOZ „OMEGA”4

9. NZOZ „ARS - MED”s. c.4

10.NZOZ „NOMAG - MED”4

11.NZOZ ”MEDIUM” s. c.5

12.NZOZ Przychodnia Lekarska „ZDROWIE”. 5

13.NZOZ „SANMED”5

14.NZOZ „SAN - MED” s. c.6

15.Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Pielęgniarska. 6

ŚWIADCZENIA POŁOŻNEJ PODSTAWOWEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ. 6

1. Niepubliczny Zakład Usług Położnictwa. 6

2. NZOZ Przychodnia Lekarska „ZDROWIE”. 6

3. NZOZ Caritas Diecezji Opolskiej6

4. NZOZ „SANMED”6

5. NZOZ „SAN - MED” s. c.7

ŚWIADCZENIA PIELĘGNIARKI SZKOLNEJ. 7

1. NZOZ „Higiena Szkolna”7

2. NZOZ „Pielęgniarka”7

3. „Higiena Szkolna” Czesława Marciniak. 7

4. NZOZ „MEDYKEN” Gabinety Lekarskie. 7

5. NZOZ „ARS - MED” s. c.7

6. NZOZ „NOMAG - MED”8

7. NZOZ „OMEGA”8

8. NZOZ „SANMED”8

9. NZOZ „SAN - MED” s. c.8

10.NZOZ „VITA - MED”8

OPIEKA DŁUGOTERMINOWA DOMOWA.. 8

1. NZOZ ”Rehabilitacja” Sp.j. Barbara Błachut8

2. NZOZ ”HOMED”9

3. NZOZ „LOGOS-MED”

4. NZOZ Caritas Diecezji Opolskiej 9

5. Poradnia Opieki Paliatywnej……………………………………………………………………....9
6. Zespół Domowej Opieki Hospicyjnej.…………………………………………………..………...9
7. NZOZ "Pielęgniarka"..……………………..……………………………...…….…………….....10

NOCNA I ŚWĄTECZNA AMBULATORYJNA I WYJAZDOWA

OPIEKA LEKARSKA I PIELĘGNIARSKA.. .10

TRANSPORT SANITARNY W POZ. 10

1. NZOZ “ARS - MED” s. c.

2. NZOZ “SAN - MED” s. c.10

SPECJALISTYCZNA AMBULATORYJNA OPIEKA ZDROWOTNA.. 11

1. BRZESKIE CENTRUM MEDYCZNE. ………11

         a)Poradnia Chirurgii Ogólnej……………………………………………………...……..…...…11

         b) Poradnia Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej………………………………...…….....……...11

         c) Poradnia Endoskopowa…………………………………………………………….………….11

         d) Poradnia Ginekologiczno - Położnicza…………………………………………..……………11

         e) Poradnia Kardiologiczna………………………………………………………………………11

         f) Poradnia Urologiczna………………………………………………………...………………..11

         g) Rehabilitacja Lecznicza…………….……………………………………………..…………..11

         h) Poradnia Medycyny Sportowej………………………………………………….…………….12

2. PORADNIA ALERGOLOGICZNA12

3. PORADNIA CHIRURGI OGÓLNEJ. 12

4. PORADNIA CHIRURGI DZIECIĘCEJ.……………………………………...………….……...13

5. PORADNIA DERMATOLOGICZNA.. 13

6. PORADNIA DIABETOLOGICZNA.. 13

7. PORADNIA GASTROENTEROLOGICZNA.. 13

8. PORADNIA GINEKOLOGICZNO - POŁOŻNICZA.. 13

9. PORADNIA GRUŹLICY I CHORÓB PŁUC.. 14

10.PORADNIA LARYNGOLOGICZNA.. 15

11.PORADNIA LOGOPEDYCZNA15

12.PORADNIA NEUROLOGICZNA16

13.PORADNIA OKULISTYCZNA16

14.PORADNIA CHIRURGII URAZOWO - ORTOPEDYCZNEJ. 17

15.PORADNIA WAD POSTAWY17

16.OPIEKA PSYCHIATRYCZNA I LECZENIE UZALEŻNIEŃ.. 18

17.PORADNIA REUMATOLOGICZNA.. 18

18.REHABILITACJA LECZNICZA19

19.STACJA DIALIZ20

20.PRACOWNIA TAMOGRAFII KOMPUTEROWEJ. 20

STOMATOLOGIA.. 21

STOMATOLOGICZNA POMOC DORAŹNA.. 21

1. Zakład Usług Medycznych „KAMMED” sp. z o. o. lek. stom. Halina Kraśnikiewicz21

2. Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Teresa Chimczak. 21

3. Grupowa Praktyka Lekarzy Stomatologów „OPTIDENT” s. c.21

1) lek. stom. Sylwester Pikor21

2) lek. stom. Joanna Gądek - Baran21

3) lek. stom. Barbara Janiszewska. 21

4   NZOZ „STOMADENT” s.c.22

5. Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Alicja Grabowska. 22

7. Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Tadeusz Romanowicz. 22

8. Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Anna Milczarek. 22

9. Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Halina Wilk. 22

10.Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Dorota Szpineter22

11.Prywatny Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Katarzyna Galas. 23

12.Prywatny Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Ewa Rajtar23

13.Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Aneta Bendzera. 23

14.Polskie Centrum Zdrowia Brzeg Skarbimierz sp.z o.o.………………………………………….23

15.Ośrodek Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej „DONI COR” sp. z o. o.

        Przychodnia Stomatologiczna. 24

16.Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Barbara Beker24

17.Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Zofia Jakubowska - Juraszczyk. 24

18.Centrum Stomatologiczne „KORDENT” lek. stom. Jolanta Korjat24

19.Indywidualna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Barbara Rozmus Długosz24

20.Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Dorota Mikołajczak. 24

21.Gabinet Stomatologiczny ARS - DENT Renata Górecka. 25

22.NZOZ „SANMED” - Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Paweł Olszewski25

23.NZOZ „SAN - MED” - Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Andrzej Tomalik. 25

24.Gabinet Stomatologiczny i Ortodontyczny lek.stom. Joanna Mędrecka-Rymarczuk25

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Niniejszy informator dostępny jest na stronie internetowej

Starostwa Powiatowego w Brzegu

www.brzeg-powiat.pl (w zakładce Zdrowie)

 

 

 
   © Copyright by Starostwo Powiatowe w Brzegu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Webmaster