27 kwietnia /piątek/2012 r. w  Liceum Ogólnokształcącym im. Bohaterów Powstań Śl. w Grodkowie w czasie zakończenia roku szkolnego klas maturalnych odbyła się również uroczystość  rozdania pamiątkowych dyplomów dla najlepszych piłkarek i piłkarzy ręcznych oraz statuetek dla opiekunów drużyn. W roku szkolnym 2011/2012 dziewczęta z grodkowskiego ogólniaka wywalczyły tytuł Mistrzyń Województwa Opolskiego (trener Grzegorz Malinowski),  a ich koledzy w finale wojewódzkim zajęli czwarte miejsce (trener, Zdzisław Zielonka) /do medalu, zabrakło… 1 bramki/. Nagrody wręczał Wicestarosta Powiatu Brzeskiego pan Ryszard Jończyk.

złote medalistki w piłce ręcznej – od prawej:Magdalena Wrzodek, Katarzyna Klimków, Żaneta Caputa, Barbara Sobczyńska, Marta Górna, Edyta Sieńkowska, Magdalena Gajowska,  Aneta Woś, Aleksandra Rusin, Monika Musiał – Biernat (dyrektor LO Grodków), Grzegorz Malinowski (opiekun grupy). Pozostałe złote medalistki nieobecne na zdjęciu to: Katarzyna Wysowska, Izabela Galus, Klaudia Mierzwińska, Kamila Babicz.

od prawej:Michał Zawadzki, Jakub Szymczyk, Patryk Baranowski, Krzysztof Wróbel, Kamil Gajewski, Tomasz Biernat, Adam Olszewski, Patryk Pawlus, Rafał Świerczyński, Maciej Habina, Patryk Chrabąszcz, Zbigniew Skrzyczewski, Szymon Urban, Patryk Parol, Marek Błoch, Zdzisław Zielonka (opiekun).