UWAGA BEZROBOTNI TWOJA SZANSA !!!

DOTACJE PO 40 000 PLN

NABÓR FORMULARZY REKRUTACYJNYCH DO PROJEKTU SYTEMOWEGO DZIAŁANIE 6.2.

“PO KLucz do biznesu 2!”

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu jako partner Wojewódzkiego Urzędu Pracy                              w Opolu, informuje że termin II-go naboru Formularzy Rekrutacyjnych do projektu systemowego “PO Klucz do biznesu 2!” w ramach Działania 6.2 jest zamieszczony przez Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu na stronie internetowej www.poklucz.wup.opole.pl.                i będzie trwał: od dnia 3.09.2012r do dnia 14.09.2012r, w godz. od 10.00 do 14.00. Formularze Rekrutacyjne będą przyjmowane w Biurze Projektu i kontroli, mieszczącym               się w PUP w Brzegu na I piętrze, pok. 10.

UWAGA!!!

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby bezrobotne, zarejestrowane                                            w Powiatowym Urzędzie Pracy w Brzegu przez okres, co najmniej 3 miesięcy (ostateczny termin rejestracji w PUP Brzeg,   tj. 25 sierpnia 2012r), które nie prowadziły działalności gospodarczej w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu. Zmiana                      ta nastąpiła poprzez wejście w życie nowego Regulaminu Rekrutacji z dniem 31.08.2012r (podjęcie uchwały przez Zarząd Wojwództwa Opolskiego).

Zmiana dotyczy m.in.: daty przystąpienia do projektu – termin podpisania przez uczestnika Deklaracji uczestnictwa w projekcie, zgodnie z założeniami Projektu to dzień 26.11.2012r, wobec powyższego ostateczny termin rejestracji w PUP w Brzegu to dzień 25.08.2012r.

Udział w projekcie umożliwia uzyskanie:

dotacji inwestycyjnych na uruchomienie własnej działalności w kwocie                       do 40 000 PLN,

wsparcie pomostowe w okresie do 6 miesięcy od momentu podpisania Umowy                            na otrzymanie podstawowego wsparcia pomostowego, obejmującego finansowe wsparcie pomostowe wypłacane miesięcznie w kwocie brutto do 700 PLN.

Dokumenty rekrutacyjne oraz regulamin rekrutcji dotyczące Projektu udostępniono                   na stronie internetowej www.poklucz.wup.opole.pl.

Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Biura Projektu i kontroli                                 “PO KLucz do biznesu 2!” Powiatowego Urzędu Pracy w Brzegu, pok. 10, I piętro,                  tel. kontaktowy: 077/ 444 13 90 wew. 135

Sprawę prowadzą:

Agnieszka Sidorowicz-Boratyńska – Inspektor – specjalista ds. obsługi biura projektu                 i kontroli oraz

Tomasz Mordal – Referent – specjalista ds. obsługi biura projektu i kontroli

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie !!!