Tegoroczne wakacje dobiegają końca, a wraz z nimi kończą się rywalizacje w dwumiesięcznych konkurencjach lekkoatletycznych na brzeskim stadionie.

Wakacje pod znakiem sportu zorganizował pracownik Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej- Pan Szymon Dreksler, pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Brzeskiego. Ich uczestnicy oprócz poprawnej kondycji fizycznej i doskonalenia swoich sportowych umiejętności otrzymali drobne upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe. Rywalizowano aż w 15 konkurencjach, m.in. biegach, skokach w dal, trójskoku, rzucie oszczepem i Biegu Piastów Śląskich. Dotychczas najlepszy okazał się Kamil Karbowiak (2490 pkt), Patrycja Obodzińska (2190 pkt) i Kornela Wilk (1795 pkt). Nadal trwają konkurencje lekkoatletyczne od poniedziałku do piątku (od godz. 10.00). Serdecznie zapraszamy młodzież do uczestnictwa w tej aktywnej formie spędzania wakacji.