W celu popularyzacji zagadnień ochrony przeciwpożarowej, edukacji dzieci i młodzieży
w zakresie zachowania bezpieczeństwa w sytuacji zagrożeń, Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej ogłosił XII edycję ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci
w zakresie zachowania bezpieczeństwa w sytuacji zagrożeń, Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej ogłosił XII edycję ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci
i młodzieży pod hasłem:
„Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda ”
Przebieg eliminacji powiatowych koordynował Zespół ds. Zarządzania Kryzysowego
i Ochrony Informacji Niejawnych Starostwa Brzeskiego przy współpracy z Wydziałem Oświaty. Powiatowa komisja konkursowa w składzie
i Ochrony Informacji Niejawnych Starostwa Brzeskiego przy współpracy z Wydziałem Oświaty. Powiatowa komisja konkursowa w składzie
Przewodniczący – Brygida Jakubowicz – z-ca naczelnika Wydziału Promocji i Inicjatyw Gospodarczych Starostwa Powiatowego w Brzegu
Członkowie – Małgorzata Stanowska – Inspektor wydziału Promocji i Inicjatyw Gospodarczych Starostwa Powiatowego w Brzegu
– Janusz Koronkiewicz – inspektor Centrum Zarządzania Kryzysowego
dnia 8marca 2010 r dokonała oceny 69prac plastycznych nadesłanych po eliminacjach gminnych i wyróżniła następujące prace kwalifikując je do eliminacji wojewódzkich:
– w grupie I – grupa młodsza 6-8 lat :
-
Marek Żegalski – Publiczna Szkoła Podstawowa w Lewinie Brzeskim;
-
Michał Kruczek – Publiczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olszance;
-
Julia Mazur – Świetlica Wiejska w Kościerzycach;
-
Mateusz Matła – Przedszkole Publiczne nr 4 w Brzegu;
– w grupie II- grupa średnia 9-12 lat :
-
Natalia Koksanowicz – Publiczna Szkoła Podstawowa w Lewinie Brzeskim;
-
Kamila Piętka – Świetlica Wiejska w Garbowie;
-
Kinga Jastrzębska – Publiczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olszance;
-
Jan Wolan – Publiczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olszance;
-
Oliwia Grzybowska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Skorogoszczy.
-w grupie III- grupa starsza 13-16 lat :
-
Natalia Sługocka – Publiczny Zespół Szkolno-Przedszkolny w Olszance;
-
Karolina Strycharz – Gimnazjum Publiczne nr 2w Grodkowie;
-
Martyna Dziębor – Publiczne Gimnazjum nr 1 w Brzegu;
-
Dawid Manowita – Publiczna Szkoła Podstawowa w Gnojnej;
-
Krzysztof Potaczało – Świetlica Wiejska w Lubszy;
-
Damian Balicki – Publiczne Gimnazjum nr 1 w Brzegu.
-w grupie IV- uczniowie niepełnosprawni :
1. Paweł Moszowski – Zespół Szkół Specjalnych w Brzegu;
2. Roksana Kwaszak – Zespół Szkół Specjalnych w Brzegu;
3. Sebastian Pisarczyk – Zespół Szkół Specjalnych w Brzegu;
4. Ewa Bogusz – Zespół Szkół Specjalnych w Brzegu;
Uczniowie których prace zostały zakwalifikowane do eliminacji wojewódzkich zostaną wyróżnieni przez Starostę Brzeskiego Pana Macieja Stefańskiego dyplomami.
Inspektor ds. wojskowych
i obronnych
Janusz Koronkiewicz
Wydrukuj stronę