Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców, w ramach projektu:Partner Innowacji – symbioza biznesu z nauką w efektywnym Regionalnym Systemie Innowacji”

Spotkanie odbędzie się 25.03.2015r. o godz. 10.00, sala konferencyjna Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Brzegu, ul. Wyszyńskiego 23 (Ip.)

Na spotkaniach przedstawione zostaną informacje nt. projektu „Partner Innowacji – symbioza biznesu z nauką w efektywnym Regionalnym Systemie Innowacji”, wstępne informacje nt. możliwości wsparcia dla przedsiębiorców w perspektywie 2014-2020, pozadotacyjne formy wsparcia dla przedsiębiorstw (preferencyjne pożyczki i poręczenia) oraz informacje nt. oferty Instytucji Otoczenia Biznesu w województwie opolskim.

Na spotkaniach przedstawione zostaną informacje dostępne na obecnym etapie prac nad nową perspektywą finansową.

Po zakończeniu zapraszamy na indywidualne konsultacje ze specjalistą ds. funduszy europejskich.

W celu zgłoszenia chęci udziału prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego  LINK

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Brzegu, ul. Wyszyńskiego 23, tel. 77 444 17 78, 77 444 12 02 e-mail: lpi.brzeg@opolskie.pl

Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców!