„PO KLucz do biznesu 2!”

Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu w partnerstwie z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Opolu ogłasza nabór Formularzy rekrutacjyjnych do projektuPO KLucz do biznesu 2!"                w ramach Działania 6.2 .

Do udziału w projekcie zapraszamy osoby bezrobotne, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Brzegu przez okres, co najmniej 3 miesięcy, które nie prowadziły działalności gospodarczej w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu.

Udział w projekcie umożliwia uzyskanie:

• dotacji inwestycyjnej na uruchomienie własnej działalności w kwocie do 40 000 PLN;
  • wsparcia pomostowego w okresie do 6 miesięcy od podpisania Umowy na otrzymanie podstawowego wsparcia pomostowego, obejmującego finansowe wsparcie pomostowe wypłacane miesięcznie w kwocie brutto do 700,00 PLN

Osoby zainteresowane pozyskaniem dotacji inwestycyjnej mogą składać formularze rekrutacyjne w dniach 14.03.2012 r. – 27.03.2012 r. w Biurze Projektu i Kontroli Powiatowego Urzędu Pracy w Brzegu (pok. 10, I piętro ).

Komplet dokumentacji należy złożyć w zaklejonej kopercie wyłącznie w godzinach przyjęć Biura Projektu i Kontroli tj., od 10.00 do 14.00.

Druki wniosków oraz regulamin na w/w Projekt udostępniono na stronie internetowej www.poklucz.wup.opole.pl.

Zapraszamy do udziału w projekcie.