w Sztafetowych Biegach Przełajowych

24 września /wtorek/ 2013 r. w Parku Wolności, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego        w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dzięki życzliwości Dyrekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, weryfikacja zespołów, odbyła się na Stadionie Miejskim a dzieci i młodzież mogły skorzystać z szatni na stadionie.
Klasyfikacja końcowa w poszczególnych kategoriach wiekowych przedstawia się następująco:

SZKOŁY PODSTAWOWE:

I miejsce     Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Sportowymi                 24:26
w składzie: Kamila Stachera,Nikola Stachera,Natalia Rudnicka,Natalia Marciniak,Alicja Wojciechowska, Martyna Rudyk, Marta Kubica, Anna Sośnicka,  Julia Szklarz.
Opiekun: Dariusz Ilów

II miejsce     Gminny Zespół Szkół w Skarbimierzu Osiedle                25:22
w składzie: Nikola Kot, Iweta Sybilska, Sylwia Kochanowska, Natalia Piotrowska,  Marcelina Białogłowicz,Natalia Pawlik,  NataliaBubóla,Sara Raczkowska,Emilia Mrowiec.
Opiekun: Alina Mirowska

III miejsce   Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Brzegu                 28:26
w składzie: Natalia Zielińska, Dominika Janus, Aleksandra Pszczolarska, Kamila Nowak, Julia Karlikowska, Małgorzata Małecka, Paulina Wionczek, Kamila Gubernat.
Opiekun: Katarzyna Karlikowska

IV miejsce   Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 w Brzegu                     28:40
Opiekun: Anna Teklińska

V miejsce    Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8 w Brzegu
Opiekun: Paweł Pietraszek

Bieg chłopców 8 x 800 m

I miejsce     Gminny Zespół Szkół w Skarbimierzu Osiedle                   23:01
w składzie: Mateusz Jabłoński, Maciej Nowicki, Krystian Augustyniak, Michał Jędrysik, Kacper Derewlany, Piotr Bieszczad, Bartosz Wajs, Mateusz Łyczak,
Opiekun: Alina Mirowska

II miejsce     Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Brzegu                     23:47
w składzie: Michał Długosz, Mateusz Dróżdż, Andrzej Drach,  Klaudiusz Pietrzyk,Kacper Sokołowski,Michał Białajczuk,Dawid Bagiński,Kamil Paluch.
Opiekun: Jacek Wojnarowski

III miejsce   Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8 w Brzegu                      25:12
Opiekun: Paweł Pietraszek

SZKOŁY GIMNAZJALNE:

Bieg dziewcząt 8 x 800 m

I miejsce     Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Brzegu                                23:19
w składzie: Michalina Krocz, Aleksandra Płuciennik,  Aleksandra Błasiak, Kamila Kudłak, Sandra Pudysiak,  Katarzyna Chmiel, Weronika Cupek,Kornela Wilk.
Opiekun: Małgorzata Kubiak, Ewa Jarząb

I miejsce      Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Brzegu                                   24:06
w składzie: Justyna Moor, Natalia Kucharska, Patrycja Pogorzelska,Agata Frańczuk,Natalia Szymkowiak,Marcelina Domagała, Irena Soroka,Joanna
Kaczmarek.
Opiekun: Marta Oczko

III miejsce Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Brzegu       24:29   w składzie: Katarzyna  Żmijan, Weronika Kielian, Oliwia Chmielewska, Patrycja Pielka, Oliwia Czerniawska, Karolina Pastuszczak, Julia Kędra, Aleksandra Osowska.
Opiekun: Jacek Krzciuk

Bieg chłopców 8 x 800 m

I miejsce Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Brzegu                                     19:47
w składzie: Piotr Urysz, Maciej Kaczak, Damian Mozoła, Patryk Dykus, Aleksander Kowalski, Kacper Kędra, Bartosz Bitner, Krystian Birecki.
Opiekun: Bartosz Kowalski

II miejsce     Gminny Zespół Szkół w Skarbimierzu Osiedle                    20:49
w składzie: Emil Eismart, Artur Kochanowski, Dawid Eismart, Michał Wyleżuch, Patryk Kot, Ruben Bielecki, Szymon Baczyński, Kacper Zarucki, Adrian Fedorowicz, Szymon Szuba.

III miejsce  Publiczne Gimnazjum Nr 4                                                    21:15
w składzie: Piotr Brzeziński, Sebastian Biela, Miłosz Partyka,  Robert Bielecki, Oktawian Topkin, Maciej Wojciechowski, Michał Kadłubowski, Mateusz Barabasz.
Opiekun: Mirosław Kołodziejczyk

IV miejsce   Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Brzegu                                  23:55
w składzie: Arkadiusz Stopka, Mateusz Adamczyk, Wojciech Wojcieszek, Adam Krocz, Przemysław Małecki, Jakub Maszkowski, Paweł Reszczyński, Kamil Błajda.
Opiekun: Małgorzata Kubiak, Ewa Jarząb

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:

Bieg dziewcząt 8 x 800 m

I miejsce     II Liceum Ogólnokształcące w Brzegu                             25:04
w składzie: Patrycja Obodzińska, Malwina Kohnke, Natalia  Herman, Izabela Piwoda, Magdalena Kuśnierz, Martyna Kupczak, Barbara Szczepańczyk, Anna Ziomek.
Opiekun: Iwonta Grzymkowska

II miejsce              Liceum Ogólnokształcące w Grodkowie                   25:33
w składzie: Anna Szmit, Justyna Mleczko, Monika Kuś, Martyna Walczak, Krystyna Fiałkowska, Natalia Dziergas, Monika Kleszno, Anna Krupa.
Opiekun: Grzegorz Malinowski

III miejsce             I Liceum Ogólnokształcące w Brzegu                        26:53
Opiekun: Przemysław Kiełtyka

IV miejsce             Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzegu                   29:22
Opiekun: Wiesława Mazurkiewicz

Bieg chłopców 8 x 800 m

I miejsce               Zespół Szkół Budowlanych w Brzegu                       19:16
w składzie: Marek Cichowski, Dawid Marć, Karol Stefański, Przemysław Mykita, Damian Nagaj, Łukasz Hrydczuk, Michał Borkowski, Dewerenda Maciej, Łukasz Rozkowiński, Kamil Karbowiak, Adam Wolny .
Opiekun: Jacek Hargot

II miejsce              Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzegu                   19:41
Opiekun: Wiesława Mazurkiewicz

III miejsce             I Liceum Ogólnokształcące w Brzegu                        19:47
Opiekun: Przemysław Kiełtyka

IV miejsce             Liceum Ogólnokształcące w Grodkowie                   22:07
Opiekun: Grzegorz Malinowski

Najlepsze zespoły z każdej kategorii wiekowej 17 października 2013 r.             / czwartek / wystartują w Mistrzostwach Województwa Opolskiego, organizowanych w Starym Oleśnie.