24 września /środa/ 2014 r. w Parku Wolności, przy sprzyjających warunkach atmosferycznych, odbyły się Mistrzostwa Powiatu Brzeskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dzięki życzliwości Dyrekcji Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, weryfikacja zespołów, odbyła się na Stadionie Miejskim a dzieci i młodzież mogły skorzystać z szatni na stadionie.
Klasyfikacja końcowa w poszczególnych kategoriach wiekowych przedstawia się następująco:
SZKOŁY PODSTAWOWE:
Bieg dziewcząt 8 x 800 m
I miejsce Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Sportowymi 24:00;99
w składzie: Anna Sosińska, Maria Kłoda, Klaudia Homa, Alicja Czarnecka, Aleksandra Dziedzic, Maja Górka, Kaja Bronowicka, Anna Stefaniszyn, Sandra Surdyka.
Opiekunowie: Anita Golda i Dariusz Żak
II miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Brzegu 25:39;27
w składzie: Julia Karlikowska, Julia Dziaduszyńska, Maria Maciejewska, Oliwia Ósma, Kamila Szewczyk, Elżbieta Andruchów, Paulina Wionczek,
Klaudia Drozd.
Opiekun: Katarzyna Karlikowska.
III miejsce Gminny Zespół Szkół w Skarbimierzu Osiedle 25:56;15
Opiekun: Alina Mirowska
IV miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8 w Brzegu Niepełny skład
Opiekun: Paweł Pietraszek
Bieg chłopców 8 x 800 m
I miejsce Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Sportowymi 22:58;73
w składzie: Adam Pasierski, Wojciech Rak, Maciej Bider, Kamil Pasławski, Kacper Góralski, Filip Kamiński, Mateusz Majecki, Łukasz Dudzik, Maksymilian Podgórski, Kacper Pater.
Opiekun: Jacek Kosztowniak
II miejsce Gminny Zespół Szkół w Skarbimierzu Osiedle 23:30;66
w składzie: Mateusz Jabłoński, Mikołaj Kudra, Michał Simon , Szymon Smolarek, Szymon Zawiślak, Kacper Kędra, Jakub Najiczek, Piotr Stodoła, Seweryn Kowalczyk, Maciej Żyłowski.
Opiekun: Wojciech Kaszub
III miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Brzegu 25:02;32
Opiekun: Marek Szulczewski
IV miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Brzegu Nie ukończyli
Opiekun: Jacek Wojnarowski
IV miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8 w Brzegu Niepełny skład Opiekun: Paweł Pietraszek
SZKOŁY GIMNAZJALNE:
Bieg dziewcząt 8 x 800 m
I miejsce Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Sportowymi 21:46;00
w składzie: Kamila Stachera, Nikola Stachera, Julia Kędra, Patrycja Pielka, Oliwia Chmielewska, Martyna Rudyk, Wiktoria Waszak, Julia Szklarz.
Opiekunowie: Anita Golda i Jacek Krzciuk
II miejsce Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Brzegu 22:36;05
Opiekun: Ewa Jarząb
III miejsce Gminny Zespół Szkół w Skarbimierzu Osiedle 24:58;14
Opiekun: Marcin Tabiszewski
IV miejsce Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Brzegu 25:34;73
Opiekun: Małgorzata Michalak
Bieg chłopców 8 x 800 m
I miejsce Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Sportowymi 18:36;41
w składzie: Łukasz Zadrożny, Dawid Gawroński, Jakub Krej, Witold Nowak, Krystian Piszczek, Grzegorz Godzik, Mateusz Dychus, Piotr Mendak, Wojciech Bober.
Opiekun: Zbigniew Marzec
II miejsce Gminny Zespół Szkół w Skarbimierzu Osiedle 19:18;23
Opiekun: Stanisław Bazylewicz
III miejsce Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Brzegu 19:39;18
Opiekun: Paweł Ciszewski
IV miejsce Publiczne Gimnazjum Nr 4 w Brzegu 21:27;68
Opiekun: Joanna Gazda
V miejsce Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Brzegu 22:02;26
Opiekun: Małgorzata Kubiak, Ewa Jarząb
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:
Bieg dziewcząt 8 x 800 m
I miejsce Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzegu 23:38;45
w składzie: Natalia Kucharska, Kamila Kudłak, Paulina Zalewska, Kamila Pasławska, Paulina Szynkarczyk, Klaudia Bielska, Karolina Jankowska, Klaudia Bernacka, Alicja Gruszecka.
Opiekun: Wiesława Mazurkiewicz
II miejsce II Liceum Ogólnokształcące w Brzegu 24:05;26
Opiekun: Iwona Grzymkowska
III miejsce Zespół Szkół Budowlanych w Brzegu 24:56;20
Opiekun: Agata Scąber
IV miejsce Liceum Ogólnokształcące w Grodkowie 24:59;83
Opiekun: Łukasz Sawka
V miejsce Zespół Szkół Rolniczych w Grodkowie 25:41;70
Opiekun: Grzegorz Piechota
VI miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Brzegu 25:42;32
Opiekun: Beata Czyż
VII miejsce Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Brzegu 28:30;00
Opiekun: Krzysztof Leroch
Bieg chłopców 8 x 800 m
I miejsce Zespół Szkół Budowlanych w Brzegu 18:38;50
w składzie: Dawid Marć, Maciej Dewerenda, Damian Nagaj, Łukasz Rozkowiński, Tomasz Kickaj, Dawid Jóźków, Kamil Świstek, Dariusz Foruś, Adam Wolny.
Opiekun: Jacek Hargot
II miejsce Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzegu 18:43;12
Opiekun: Wiesława Mazurkiewicz
III miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Brzegu 18:49;79
Opiekun: Beata Czyż
IV miejsce Zespół Szkół Rolniczych w Grodkowie 19:06;10
Opiekun: Grzegorz Piechota
V miejsce Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Brzegu 19:46;95
Opiekun: Krzysztof Leroch
VI miejsce II Liceum Ogólnokształcące w Brzegu 19:57;79
Opiekun: Iwona Grzymkowska
VII miejsce Liceum Ogólnokształcące w Grodkowie 21:39;50
Opiekun: Łukasz Sawka
Najlepsze zespoły z każdej kategorii wiekowej oraz drugie zespoły w klasyfikacji szkół podstawowych 16 października 2014 r. /czwartek/ wystartują w Mistrzostwach Województwa Opolskiego, organizowanych w Starym Oleśnie.
Zdjęcie chłopców ZS Nr 1 z OI w Brzegu od lewej: Kamil Pasławski, Kacper Góralski, Wojciech Rak, Adam Pasierski, Trener Jacek Kosztowniak, Łukasz Dudzik, Filip Kamiński, Maciej Bider
Zdjęcie dziewcząt ZS Nr 1 z OI w Brzegu od lewej stoją : Trener Anita Golda, Klaudia Homa, Maria Kłoda, Kaja Bronowicka, Aleksandra Dziedzic, Sandra Surdyka
u dołu Anna Sosińska, Alicja Czarnecka, Maja Górka, Anna Stefaniszyn
ZSB Brzeg Jacek Hargot –nauczyciel wf, Jóźków Dawid, Rozkowiński Łukasz, Kickaj Tomasz, Foryś Dariusz, Dewerenda Maciej, Konstaniuk Dariusz –nauczyciel wf, dolny rząd: Nagaj Damian, Chwistek Kamil, Marć Dawid.
Wydrukuj stronę