otwarcie biura

W dniu 30 czerwca br. przy ul. Ks. Kardynała Wyszyńskiego 23 w Brzegu odbyło się uroczyste otwarcie biura poselskiego Posła na Sejm RP Katarzyny Czochary. W otwarciu uczestniczyli m.in.: Starosta Powiatu Brzeskiego Maciej Stefański, Radny Rady Miejskiej Wojciech Komarzyński, Z-ca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Brzegu Jolanta Markiewicz, Kierownik Oddziału Otolaryngologii BCM Julia Goj-Birecka, Prezes Związku Sybiraków w Brzegu Janina Góral, Barbara Błachut oraz Roman Lechman.
Biuro mieści się na parterze budynku (dawna siedziba ZUS) w pok. nr 25 i czynne będzie od poniedziałku do czwartku w godzinach od 11.00 do 17.00. Jest to już piąte biuro Pani Poseł na terenie województwa opolskiego. Wcześniej powstały biura w Prudniku, Opolu, Głubczycach oraz Nysie. W ubiegłym roku Pani Poseł została Prezesem Okręgowym PiS w Opolu.
Jak mówi Pani Poseł Katarzyna Czochara: „potrzeb jest mnóstwo, do moich biur zgłaszają się mieszkańcy z rozmaitymi problemami, które często dotyczą również zagadnień prawnych, dlatego współpracuję z profesjonalnym prawnikiem, który w miarę potrzeb mieszkańców będzie udzielał bezpłatnych porad prawnych. Serdecznie zapraszam mieszkańców powiatu brzeskiego do odwiedzania biura”.

Małgorzata Stanowska