Miła, otwarta, kochająca ludzi, bardzo ciepła i sympatyczna – tak o koleżance z pracy Janinie Podobińskiej wyrażają się pracownice Biura Rady Powiatu, które sąsiadowały z Wydziałem Zdrowia, w którym Janina Podobińska pracowała ostatnie 10 lat. Poprzednie 27 lat była zatrudniona w Brzeskim Centrum Medycznym. I to całe jej życie zawodowe. Wierna tym dwóm instytucjom po 37 latach przeszła na emeryturę.

Teraz będzie mogła realizować większość swoich pasji, zwiedzać zamki oraz pałace – co uwielbia i organizować wyprawy do Francji – kraju, który fascynuje ją swoją kulturą, a ze względów rodzinnych jest też jej niezwykle bliski. Dalekie podróże to nie tylko Francja, na pewno Jasia będzie też częstym gościem u swojej córki mieszkającej w Niemczech i syna – bankiera zamieszkującego tuż za miedzą, we Wrocławiu.

11 października br. Janinę Podobińską żegnał Starosta Maciej Stefański, Wicestarosta Ryszard Jończyk, życząc jej spełnienia wszystkich marzeń na które do tej pory nie miała czasu.
Gratulacje z rąk starostów odebrała też Grażyna Krzyżanowska, pracownica Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami (oddział w Grodkowie) z okazji jubileuszu 40-lecia pracy zawodowej.

Rzecznik Prasowy Starosty