Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Lekkiej Atletyce

04 czerwca / poniedziałek /2012 r.wOpolu, odbyły się Mistrzostwa Województwa Opolskiego w Lekkiej Atletyce, Szkół Gimnazjalnych oraz w Kędzierzynie- Koźlu 05 czerwca / wtorek / 2012 r. Szkół Ponadgimnazjalnych i 11 czerwca / poniedziałek / 2012 r. Szkół Podstawowych.

Nasi zawodnicy i zespoły szkolne w poszczególnych kategoriach wiekowych i konkurencjach zaprezentowały się następująco:

ZAPROSZENIE NA ZAWODY

Starostwo Powiatowe w Brzegu serdecznie zaprasza na Bieg Niepodległości, który odbędzie się na Brzeskim Rynku 11 listopada 2012 r.

Każdy może się dziwić, że to jeszcze za wcześnie żeby o tym mówić i myśleć. Uważamy jednak, że dobrze by było, gdyby każdy miał czas na przygotowanie swojego organizmu do wysiłku biegowego. Proponujemy przykładowy trening dla początkujących. Jeżeli macie wątpliwości i pytania piszcie na adres: szdrek@op.pl